Martinský Tropický Festival

Martinský Tropický Festival

Dátum: 25. augusta 2017
Miesto: Amfiteáter Martin

Vstupenky

Piatok
25
Aug 2017
16:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Martinský Tropický Festival

Popis podujatia

Dátum/Date: 25.08.2017, 16:00 - 24:00
Miesto konania/Place of event: Amfiteáter Martin

Martinský amfiteáter zachváti pol dňová tropická horúčka. Počas nej sa amfiteáter premení na tropickú pláž plnú latinskoamerických rytmov, tanca, zábavných atrakcií, miešaných nápojov a chutných jedál.

16:00 - 19:00 BUDE PATRIŤ RODINÁM

Campana Batucada a martinské tanečné školy AKNELA a Tanečná Škola Ingriš pripravili pre rodiny workshopy bubnovania a tancovania na brazílske rytmy. Nebudú chýbať ani ďalšie populárne atrakcie ako maľovanie na tvar pre deti, šmýkačky atď.
Vrcholom rodinnej časti programu bude pokus o zápis do Guinessovej Knihy Rekordov “V najväčšom počte rodín bubnujucih sambový rytmus” a vyhlásenie súťaže o najkreatívnejší rytmický nástroj.

OD 19:00 - 24:00 VEČERNÝ PROGRAM

V hlavnom - večernom programe bude hrať populárna kubánska skupina CubaRitmo salsu, son, mambo, rumbu, chachu a inú tradičnú hudbu. Vystúpi aj tamtamová skupina Campana Batucada z Nitry. Súčasťou ich vystúpenia budú ukážky capoeiry a brazílskeho samba karnevalu. V programe je aj profesionálna tango show v podaní Petra Ingriša a Martiny Kubíčkovej a ukážky tanečníkov z družobných miest z Čiech, Poľska a Maďarska. Nechýbať budú ani lekcie tanca a tanečné animácie pre divákov.

Vstupné/Entry:
Jednotlivý vstup - 7,00 EUR / osoba

Zľavnené vstupné/Discounted entry: študenti, zťp, vozíčkari s doprovodom - 5,00 EURTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Martinský Tropický Festival

Na mape

Top