Zumba ® Viva party

Zumba ® Viva party

Dátum: 18. júna 2017 - 26. augusta 2018
Miesto: Areál netradičných športov, Bratislava, DK Ružinov - Veľká sála, Bratislava

Vstupenky

Nedeľa
18
Jún 2017
08:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Zumba ® Viva party
Nedeľa
26
Aug 2018
09:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Zumba ® Viva party

Popis podujatia

Príďte si užiť skvelé nedeľné dopoludnie plné tanca, fitness a zábavy na Zumba® Viva party v podaní najlepších svetových inštruktorov Zumba fitness pod holým nebom. Zumba Viva party na vás čaká už v nedeľu 26. augusta o 9:30 v Areáli netradičných športov na Pivonkovej ulici.

Hlavnou inštruktorkou bude Daniela Čavojec Česneková (ZES, Slovensko), energická a obľúbená lektorka, školiteľka Zumba inštruktorov pre Českú republiku a Slovensko, ktorá prezentovala Zumba fitness vo viac ako 20 krajinách sveta. Zumba fitness sa venuje od roku 2005 kedy absolvovala svoje prvé školenie v Miami na Floride a ako jedna z prvých inštruktorov v Európe priniesla tento program na Slovensko a do Čiech.

Exkluzívnym hosťom bude Elier Ramentol Ramos (ZIN, Kuba), ktorý je rovnako uznávaným lektorkom doma i v zahraničí. Tanečne ho vychovala známa kubánska tanečná škola v Camagüey, kde sa narodil a vyrástol. Práve prostredníctvom nej sa postupne vypracoval a od svojich 23 rokov sa tancu venuje profesionálne. Približne 6 rokov pôsobil ako tanečník na ostrove Cayo Coco (Kuba), kde spolu so svojimi tanečnými kolegami odtancoval stovky celovečerných predstavení.

Obaja spolu s tímom ZIN inštruktorov pre vás pripravia dopoludnie plné pohybu a zábavy.

Program:
8:30 / Registrácia
9:30 / Zumba® - team ZIN inštruktorov
10:30 / Zumba® Master Class
- Daniela Čavojec Česneková (ZES, Slovensko) a Elier Rramos (ZIN, Kuba)
12:00 / Ukončenie

Vstup: predpredaj - 10€, na mieste - 15€
(V cene je zahrnutý pitný režim, občerstvenie a tanečný program.)

Organizátorom podujatia je Cultus Ružinov, spolu s hlavným mediálnym partnerom, rádiom Viva. Partnerom podujatia je Ružinovský športový klub.

Viac na Facebooku Cultus Ružinov alebo na webe Rádia Viva / prípadne FB-Rádia Viva.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Zumba ® Viva party

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Zumba ® Viva party - 26.8.2018 o 09:30 hod.

Predstavenie Zumba ® Viva party, ktoré sa malo konať dňa 26.8.2018 o 09:30 hod. v Areál netradičných športov, Bratislava, je z dôvodu nepriaznivého počasia ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne v novom mieste konania: Veľká sála v DK Ružinov, Ružinovská 28.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 29.8.2018!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 29.8.2018 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 29.8.2018 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top