MAFIÁNSKE HISTORKY 1-English Is Easy,Csaba Is Dead | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÁ STRÁNKA>>  >>  MAFIÁNSKE HISTORKY 1-English Is Easy,Csaba Is Dead

MAFIÁNSKE HISTORKY 1-English Is Easy,Csaba Is Dead

Pridané : 17.04.2012 15:59

MAFIÁNSKE HISTORKY 1-English Is Easy,Csaba Is Dead

Dátum/Date: 10.5.2012 o 19:00 hod.
Miesto konania/Place of event:  Ateliér Babylon, BA

Popis/Description:
Je putovná, mimo divadlová, alebo ľudovo povedané kulturáková, skrátená verzia kultovej divadelnej hry
z divadla GUnaGU

Mafiánske historky- je to komédia, ktorú napísal život sám. Reálne sa však na nej podielali ako autori: Karol Vosátko, Viliam Klimáček, Peter Batthyány, Peter Sklár, Martin Vanek, Igor Adamec. Režisér: Karol Vosátko. V divadle GUnaGU sa hrá pod názvom ,, English Is Easy, Csaba Is Dead“. Detailne odpozorované typy ľudí, obchodujúcich viac pištoľou ako rozumom, však v bezpečí divadelnej sály vzbudzujú  smiech, pretože ich myšlienkové pochody, spôsob uvažovania a riešenia rôznych situácii sú, pokiaľ nejde o krk, naozaj veľmi komické.
Predstavenie má oddychový, zábavný charakter a sľubuje hodinu a pol osviežujúcej a očisťujúcej zábavy. Je to komédia, ktorá poteší najmä vyznávačov čistého nepolitického humoru. Všetky dialógy sú autentickou rečou ulice, preto je predstavenie nevhodné pre osoby mladšie ako osemnásť rokov! V Bratislave sú Mafiánske historky absolútne  vypredaným hitom, doslova  kultovým predstavením, ktoré  rozosmeje každého bez ohľadu na vek alebo vzdelanie diváka.

Postavy a obsadenie:
Miki-   Peter Sklár
Robi-   Peter Batthyány
Paula-   Martin Vanek
Učiteľ- Igor Adamec

Viac info: www.csa.sk

VSTUPENKY NA MAFIÁNSKE HISTORKY 1 NÁJDETE TU!