|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

Comedy talk show F(L)ÓÓR

Comedy talk show F(L)ÓÓR
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Dátum/Date: 14.06.2016 o 20.30 h
Miesto konania/Place of event: Gorila.sk Urban Space, Námestie SNP 30, Bratislava

Popis/Description: 

F(L)ÓÓR - Comedy Talkshow oficiálne dostane občiansky preukaz. Najbližšie sa stretneme 14. júna opäť na stálom mieste v Gorile. Keďže je to posledná šou pred letnou prestávkou, bude jubilejná pätnástka špeciálna. Viac už ale zatiaľ neprezradím.

Moje pozvanie prijali:
Jan Révai - herec a tanečník
Vera Wisterová - moderátorka
Jimi Cimbala - gitarista
Jakub Gulík - stand up komik
Hudobný hosť: Barbara Weiss

JAN RÉVAI: Opravovať autá ho nebavilo a tak sa dal na tanec. Účinkoval v mnohých divadelných muzikáloch. Jeho herecký talent si všimli aj v televízii a filme. Ako jedného z mála hercov z našich končín si ho všimol už aj Hollywood. Niekoľko sezón hral aj v slovenskej ordinácii v ružovej záhrade. Jan Révai patrí k absolútnej českej hereckej špičke. Nás tiež teší, že jeho životnou partnerkou je Slovenka Zuzana Šulajová.

VERA WISTEROVÁ: Jedna z našich najžiadenejších moderátoriek. Napriek tomu, že je dvojnásobná mama a svoj domov má na troch kontinentoch, stíha prísť aj do Bratislavy kvôli Flóóru. Teda, možno nie len, ale aj tak nás teší, že si našla čas.

JIMI CIMBALA: Slovák s nezvyčajným menom, gitarista par excalance. Od metalu, cez rock až po elektroniku, ktorú produkuje autor Flóóru. Jimi patrí medzi absolútnej gitarovej špičke nielen u nás na Slovensku. Svoje nástroje miluje tak, že si do nich zalial vlastnú krv.

JAKUB GULÍK: Mladá vzrastom nevysoká ale už pódiami ostrieľaná hviezda stand comedy. Odchovanec Silných Rečí sa postupne zaradil medzi top standupistov na Slovensku.

BARBARA WEISS: Hlas tejto talentovanej speváčky by mohli závidieť aj známejšie umelkyne. Niektorí ho dokonca prirovnali k Amy Winehouse. Jej nový singel Naked odhalil viac ako len božský hlas. Na F(l)óóre zaspieva aj s kapelou, vaňu, v ktorej sa v klipe kúpala ale nechala doma.

Viac info na: FACEBOOK-u

Vstupné/Entry: 10,00 EUR / voľné sedenie
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Termíny :


Galéria / Médiá :

Comedy talk show F(L)ÓÓR
COMEDY TALK SHOW F(L)ÓÓR
Comedy talk show F(L)ÓÓR
Comedy talk show F(L)ÓÓR
Comedy talk show F(L)ÓÓR
Comedy talk show F(L)ÓÓR
Comedy talk show F(L)ÓÓR
Comedy talk show F(L)ÓÓR
Comedy talk show F(L)ÓÓR
Comedy talk show F(L)ÓÓR
Hostia - 14.6.2016
Bookmark and Share
Zdieľať