MATRIOSHKA MECHECHE s Bobovou diétou a PPE | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

MATRIOSHKA MECHECHE s Bobovou diétou a PPE

MATRIOSHKA MECHECHE s Bobovou diétou a PPE
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Dátum a miesto konania/Date and place of event: 17.11.2016 o 18:00hod., Tabačka Kulturfabrik, Gorkého 2 - Košice

Cena/Price:
5 Eur – študenti ISIC/ EURO26, ZŤP- akciová cena v predpredaji do 31.10
7 Eur – nezľavnený - akciová cena v predpredaji do 31.10

10 Eur – predpredaj November a na mieste v deň konania od 16:00 hod.

Popis/Description:
Časový harmonogram:
18:00 Otvorenie výstavy "Ako sa žilo vašim vrstovníkom v roku 1989?"
18:30 Neformálny trh neziskoviek a občianskych združení
19:00 Koncert kapely Bobova diéta
20:30 Koncert kapely Puding pani Elvisovej

Sedemdňový multižánrový festival MATRIOSHKA vyvrcholí oslavou Medzinárodného dňa študentstva a spomienkou na Nežnú revolúciu podujatím s názvom MATRIOSHKA MECHECHE. Koncertu kapiel Bobova diéta a Puding pani Elvisovej bude predchádzať otvorenie výstavy Kláry Kohotovej: "Ako sa žilo vašim vrstovníkom v roku 1989"?. Počas večera bude v Tabačke prebiehať aj neformálny trh neziskoviek a občianskych združení spolupracujúcich s študentmi a mladými ľuďmi, na ktorom sa môžete dozvedieť niečo o ich súčasných aktivitách a plánoch do budúcna, nadviazať nové kontakty alebo sa len tak voľne porozprávať.

Fanúšikovia označujú hudbu kapely Bobova diéta prívlastkami nápaditá, hravá, nadčasová. My pridávame ešte dva: nesmierne vtipná a inteligentná. Žánrovo sa Bobova diéta pohybuje na pomedzí jazzu, folku a world music. Prvý album "Šém Ha M'foráš" im vyšiel v roku 2006 a po 10 rokoch čakania predstavili nové CD "Ješafel“. Kapelu aktuálne tvoria Peter „Molko“ Molitoris (gitara a spev), Silvia Sokolová (spev), Vlado Mužak (bass) a Tomi Beneš (cajon a perkusie).

Puding Pani Elvisovej (PPE) je slovenská elektro-indie-popová kapela v zložení Slivka, Miloš, Viliam, Pino a Dalibor. Skupina vznikla v roku 1995 v Košiciach a dodnes má na konte 4 albumy Automati, Play/Pause/Eject, ? („Pí“) a TektonickáPlatňa. V rokoch 2010-2012 získali PPE na Radio_Head Awards trikrát za sebou ocenenie Najlepšia koncertná kapela roka, v roku 2011 s pesničkou Astoria aj Singel roka. Sú stabilnými hosťami množstva festivalov, medzi inými napríklad Pohoda, Grape či Žákovic Open.

 

 

Termíny :


Galéria / Médiá :

MATRIOSHKA MECHECHE s Bobovou diétou a PPE
Bookmark and Share
Zdieľať