XINDL X – Nový songy s kapelou a starý fláky ... | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

XINDL X – Nový songy s kapelou a starý fláky ...

XINDL X – Nový songy s kapelou a starý fláky ...
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Dátum/Date: 6.4.2017
Zakúpené vstupenky na 5.4.2017 a Permanentky zostávajú v platnosti. Klienti ktorí si kúpili vstupenky na oba dni, dostanú bonus CD zdarma!

Miesto konania/Place of event: Ateliér Babylon, Námestie SNP 14, Bratislava

Popis/Description:

XINDL X – Nový songy s kapelou a starý fláky s kytarou

Xindl X na jar 2017 zahrá v Bratislave NOVÝ SONGY S KAPELOU A STARÝ FLÁKY S KYTAROU XINDL X zahra v Bratislave v rámci svojho turné k novej doske KVADRATURA ZÁCHRANNÉHO KRUHU.
Ako už hovorí názov turné- NOVÝ SONGY S KAPELOU A STARÝ FLÁKY S KYTAROU – predstaví sa Xindl X aj v pesničkárskej polohe, tak aj ako spevák s kapelou a budú sa hrať novinky a aj dlho nehrané skladby. 
Koncert s kapelou divákov čaká vo štvrtok 6.4.2017.

Xindl X k plánovanému turné hovorí:
„Na turné chceme představit všechny písně z nové desky, ale samozřejmě nedojde jen na ně. Věřím, že sobě i fanouškům uděláme radost, když oprášíme skladby, které máme rádi, ale dlouho jsme je nehráli. Něco z toho zahraju s kapelou a jiné skladby zahraju jen s kytarou tak, jak mne lidé znají z mých koncertních začátků.“

Hosťom Xindlovho turné bude pesničkár Petr Lűftner, ktorému Xindl X produkoval debutove album AŽ SE PŘÍŠTĚ NARODÍM. Rovnako ako Xindl X aj on sa predstaví na prvom večere ako pesničkár a na druhom s celou kapelou.

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Termíny :


Galéria / Médiá :

XINDL X
Xindl X - Na vodě
Xindl X - Popelka
Bookmark and Share
Zdieľať