Glenn Hughes plus special guests STONE BROKEN | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

Glenn Hughes plus special guests STONE BROKEN

Glenn Hughes plus special guests STONE BROKEN
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Dátum/Date: 14.02.2017 o 19.00 h
Miesto konania/Place of event: Dom umenia Piešťany

Popis/Description:

GLENN HUGHES - „The Voice of Rock“ príde na Slovensko!

Preslávilo ho účinkovanie v DEEP PURPLE (albumy Burn, Stormbringer, Come Taste the band), po ktorom nasledoval strmý pád do drogovo alkoholového pekla. Glenn to na rozdiel od mnoho iných zvládol a jeho sólová kariéra je pozoruhodnou plavbou na vlnách hard rocku, soulu a funky a ich vzájomnou kombináciou. Glenn Hughes mimo množstvo hosťovaní pre rôznych slávnych kolegov, nahrával s Tonym Iommim a z tohto veľmi vydareného spojenia vzniklo niekoľko albumov, jeden pod hlavičkou Black Sabbath. V posledných rokoch sa na nahrávaní Glennových sólových albumoch podieľa aj jeho rodinný priateľ, bubeník Red Hot Chilli Peppers - Chad Smith. Paralelne Glenn Hughes účinkuje v superskupine Black Country Communion po boku bluesovej hviezdy, gitaristu Joe Bonamassu, klávesáka Dereka Sheriniana a bubeníka Jasona Bonhama.
Začiatkom novembra sa Glenn Hughes prihlásil o slovo s novým, energickým albumom „Resonate“, ktorý spoločne produkovali s dánskym producentom a gitaristom Sorenom Andersenom v Kodani. Na Slovensko príde Glenn Hughes predstaviť nielen nové skladby, ale aj prierez sólovou tvorbou a spomenie aj éru Deep Purple.

špeciálny hosť support - STONE BROKEN

Vstupné/Entry: 30 €, 35 €
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Termíny :


Galéria / Médiá :

Glenn Hughes "Heavy" (Official Music Video)
Bookmark and Share
Zdieľať