Dobrý festival 2017 | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

Dobrý festival 2017

Dobrý festival 2017
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Dátum/Date: 16. - 18. 6. 2017
Začiatok/Start: piatok od 15:00 h, sobota od 09:00 h, nedeľa od 09:00 h
Miesto konania/Place of event: Prírodné kúpalisko Delňa, Jelšová ul., Prešov

Popis/Description:

Dobrý festival je hudobne farebný festival v najväčšom meste Prešovského kraja, ktorého hlavnou filozofiou je ponúknuť na jednom mieste hudbu a umenie rôznych žánrov, rozšíriť obzory svojim návštevníkom, napr. aj divadelnými predstaveniami, premietaním zaujímavých filmov, zaujať už tradičnou prehliadkou veľkého množstva bojových umení, predstaviť mladé nádejné kapely nielen z okolia, ale aj z celého Slovenska, zabaviť deti bohatým programom v detskom kútiku a zanechať u každého v srdci spomienku na príjemne strávený čas s kamarátmi a rodinou.

Desiaty ročník Dobrého festivalu bude mať až trojdňový program! Konať sa bude od 16.6.2017 do 18.6.2017 na prírodnom kúpalisku Delňa v Prešove.

Oslava narodenín bude skutočne veľkolepá, tešiť sa môžete na množstvo DJ-jov a výborných kapiel rôznych hudobných žánrov od punku, cez hard rock, metal, folk, jazz, pop až po house a drum and bass!
Na narodeninovej žúrke vystúpia: Čechomor, IMT SMILE, Peter Bič Project, Slobodná Európa, Zóna A, Sveťo Korbel & personál, Sima Martausová, Kandráčovci, -123 minut, Živá voda, Xindl X, Heľenine oči, Chiki liku tu-a a mnohí ďalší.

Ďalšie mená budú postupne pribúdať, sledujte nás: www.dobryfestival.sk, facebook.

Termíny :


Bookmark and Share
Zdieľať