Fed Cup Slovensko - Holandsko | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

Fed Cup Slovensko - Holandsko

Fed Cup Slovensko - Holandsko
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Miesto konania: AEGON aréna, Príkopova 6,Bratislava

Dátum a čas:
22.04.2017 od 13.00 hod.
(dve dvojhry)

23.04.2017 od 13.00 hod.
(dve dvojhry a štvorhra)

Cena: 15,-€

Popis: FED CUP SLOVENSKO – HOLANDSKO, o postup medzi elitu

Slovensko, víťaz Pohára federácie 2002, najprestížnejšej tímovej súťaže v tenise žien, opäť mieri medzi najlepších. Tím kapitána Mateja Liptáka, osobného trénera najlepšej slovenskej hráčky Dominiky Cibulkovej, privíta 22. – 23. apríla 2017 v AEGON aréne v Bratislave Holandsko na antukovom dvorci pod zatiahnutou strechou NTC. 
Bude to stretnutie play off o postup medzi najlepších 8 tímov sveta pre rok 2018. Slovensko vo februári zvíťazilo na pôde súpera nad Talianskom 3:2 a vybojovalo si postup do baráže. Hrdinkou vo Forli, kde sa stretnutie hralo, bola fedcupová debutantka Rebecca Šramková. Vyhrala obe dvojhry, tretí bod pridala slovenská fedcupová rekordérka Daniela Hantuchová. Holandsko v Minsku prehralo s Bieloruskom a musí hrať o udržanie sa vo svetovej skupine.

Vo fedcupovej histórii pôjde o štvrtý vzájomný súboj medzi Slovenskom a Holandskom, ktoré vo vzájomnej bilancii vedie 2:1. Slovenky majú Holanďankám čo vracať, v roku 2015 s nimi prehrali na antuke v Apeldoorne 1:4. Vlani postúpil tím kapitána Paula Haarhuisa, niekdajšieho skvelého holandského deblistu, až do semifinále Fed Cupu, keď v Moskve zdolal silné Rusko.
Slovenský kapitán Matej Lipták považoval žreb za prijateľný. ,,Holanďanky majú vo svojom strede veľmi nebezpečnú Kiki Bertensovú, ktorá je v dobrej forme schopná zdolať kohokoľvek a je aj výborná deblistka. Je super, že budeme hrať doma, s podporou našich divákov,“ uviedol Lipták. O svojom kvartete rozhodne kapitán 10 dní pred stretnutím. V dvoch posledných rokoch reprezentovali Slovensko vo Fed Cupe Dominika Cibulková, Jana Čepelová, Karolína Schmiedlová, Rebecca Šramková, Daniela Hantuchová, Tereza Mihalíková. 

Holanďanky majú v Kiki Bertensovej jedinú hráčku prvej svetovej stovky. Kapitán Haarhuis si môže ďalšie vybrať z tenistiek druhej stovky, vkotrej je Cindy Burgerová, Richel Hogenkampová, Arantxa Rusová a tradične pozvať aj deblistku Michaellu Krajicekovú.

Zľavy a vstupenky pre deti, dôchodcov, študentov, zťp: Bez nároku na zľavy.

Termíny :


Galéria / Médiá :

Fed Cup Slovensko - Holandsko
Bookmark and Share
Zdieľať