HONZA NEDVĚD NÁVRAT | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

HONZA NEDVĚD NÁVRAT

HONZA NEDVĚD NÁVRAT
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.


Popis/Description: 

HONZA NEDVĚD
Návrat

Najznámejšieho českého folkového a trampského pesničkára Honza Nedvěda netreba predstavovať, veď jeho piesne môžete nájsť v detských čítankách. Tento rok oslávi Honza 50 rokov na scéne, počas ktorých hral rôzne žánre v rôznych formáciách, až kým sa nenašiel vo svojej typickej pesničkárske polohe, ktorú dnes poznajú snáď všetci. Za tento čas vydal viac ako 20 albumov.
Po dvoch rokoch odmlky, kedy sa venoval predovšetkým skladanie a odpočinku, sa rozhodol znovu sa postaviť na "dosky" a splniť želania svojich fanúšikov. K spolupráci prizval dve skvelé hudobné osobnosti:

Jindra Koníř
vynikajúci hráč na klávesové nástroje, dirigent, skladateľ, aranžér. V roku 2001 sa stal nositeľom prestížnej Svetovej ceny Antonína Dvořáka. Bola mu odovzdaná za vynikajúci prínos umenia v oblasti hudby. Pôsobil v zahraničí s mnohými významnými osobnosťami (Demis Roussos, Petula Clark, Magic Plattens). Po návrate do republiky doprevádzal niekoľko rokov s Honzom Nedvědom či Lenkou Filipovú.

Pavel Helan
pesničkár, hráč na gitaru a ukulele, skladateľ, pohotový moderátor a sprievodca relácie. V roku 2013 sa stal finalistom súťaže Československo má talent. V roku 2014 vydal CD iBůh a vyšiel na prvé samostatné Ajfon tour. V roku 2015 bol hosťom Hradišťanu či Tomáša Klusa.

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Termíny :


Galéria / Médiá :

HONZA NEDVĚD NÁVRAT
Bookmark and Share
Zdieľať