10 rokov DANCE MEMORIES

10 rokov DANCE MEMORIES

Dátum: 14. júna 2019
Miesto: Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava

Vstupenky

Piatok
14
Jún 2019
21:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
10 rokov DANCE MEMORIES

Popis podujatia

10 rokov programu DANCE MEMORIES! Funkový platňojazdci : Maťko ,,Jendík“ Jendek a Laco ,,Miki“ Mikuš! Ako predskokan bude DJ Patrik Kmeťo. Čiže štartujeme už 14.6.2019 od 21.00 hod, tak si rezervujte najlepšie miesta. Do skorého rána pokračujeme diskotékou.

Dátum : 14.6.2019
Čas : 21.00 hod
Vstupné : 10€ ticketportal
Vstup od 18 rokov.

VSTUP: Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Vstup od 18 rokov, na každý event!
CENA VSTUPENKY: Cena vstupenky sa môže líšiť nasledovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu.
REZERVÁCIA MIEST: Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta a to maximálne na 1 hodinu od začatia eventu! Po tomto čase budú miesta uvoľnené a znovu sprístupnené na ďalší predaj. Naša povinnosť nieje vrátenie peňazí! Povinnosťou clubu nie je vrátenie peňazí, pri neskorom príchode na event. Rezervácie miest, priamo v clube HRON je na dobu maximálne 1 deň! Club si vyhradzuje právo na zmenu sedenia / miesta / z organizačných dôvodov.
VSTUPENKY: Predaj vstupeniek na predpredaji, bude ukončený v deň vystúpenia o 15.00 hod.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top