APOKALYPSA Labyrinth Of Nightmare

APOKALYPSA Labyrinth Of Nightmare

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Miesto: ZONER Bobyhall Brno

Open/Close: 19:00 - 07:00

Kontakty  Facebook


LINEUP : BEN KLOCK, GARY BECK, DVS1, XENIA, ANGY KORE & GABRIEL PADREVITA, ZUZANA HAKL, MISA SALACOVA

APOKALYPSA pridá v roku 2022 aj jarnú edíciu

Oznamujeme termín 15. 04. 2022 pre konanie jarnej edície Apokalypsy s poradovým číslom 49 a vystihujúcim podtitulom Labyrinth of Nightmare.

Myslíme, že za uplynulý rok sme si všetci prešli naozaj bludiskom svojich nočných mor a málokto by odhadoval, že niečo také môžeme zažiť na vlastnej koži. Radi by sme túto etapu nás všetkých uzavreli a spoločne s vami vyšli z tohto labyrintu. A z tohto „bludného poľa“ nás vyvedú naozaj nečakané mená na hlavnom pódiu 49. Apokalypsy!

Môžete sa tešiť na tematický a vizuálny diel plný abstrakcií a tematického príbehu, ktorým nás prevedie headliner, ktorého by málokto z vás čakal – že sa ho podarí prilákať na dosky brnenského Bobycentra! A s jeho pomocou dáme raz a navždy šach mat všetkému, čo sme za posledné 2 sezóny museli zažiť! A verte nám, že na to pôjdeme pekne od podlahy a vyťahujeme naše esá z rukáva.

INFORMÁCIE O VYSTUPUJÚCICH NIŽŠIE:

Predstavujeme prvý vystupujúci na Apokalypsa Labyrinth of Nightmare®! Talianske techno s inšpiráciou z klasík 90' rokov privezú ANGY KORE & Gabriel Padrevita, ktorí vyrástli v dobe pandémie covidu, kde sa ich videá z livestreamov stali doslova hitom. Ich vtipné poňatie DJingu a show je na undergroundovej scéne neobvyklé, ale o to viac zábavné a vzrušujúce. Ich dominantou je talianske techno, ktoré berie inšpiráciu z klasík deväťdesiatych rokov. Ich set si užijú ako fajnšmekri staršej undergroundovej scény, tak fanúšikovia novodobého zvuku.

 

Video: YOUTUBE

Aprílová Apokalypsa Labyrinth of Nightmare® potvrdzuje druhé zahraničné meno!

Privážame prvýkrát do SR aktuálne jednu z najrýchlejšie rastúcich hviezd na svetovej scéne, pochádza z Ukrajiny a každý fanúšik techna ju pozná pod umeleckým pseudonymom XENIA. Tá sa prezentuje aktuálnym a moderným technom s prvkami starého raveu, ktoré bavia davy na všetkých svetových festivaloch. Nie náhodou dostáva táto umelkyňa booking na veľkých akciách po celom svete (mimochodom jej domovská agentúra zastupuje aj Carla Coxa alebo Moniku Kruse) a jej meno raketovo rastie! Sme si istí, že vám vezieme budúcu princeznú novej techno generácie!

O veľký návrat sa postará majster Gary Beck, ktorý sa v minulosti na Apokalypse predstavil a jeho meno bolo veľmi často skloňované ako jeden z najlepších setov, ktorý bol na Áčku na vypočutie.
Gary je stálicou na svetových festivaloch av tých najlepších kluboch. Rodák z Glasgow, producent a dj je jedným z popredných postáv techna. Známy a hlavne uznávaný pre svoj unikátny zvuk, získal si podporu a uznanie medzi ľuďmi na scéne a vydáva pri rešpektovaných labeloch ako Drumcode, Cocoon a Saved a tiež u svojho vlastného labelu BEK Audio imprint.
Nie nadarmo ide o jedného z najžiadanejších umelcov z radov tuzemských fanúšikov. My sme radi, že Garyho set vás bavil, pretože on nadšene súhlasil s hraním v Brne. Škótsky 🏴---- 2010 uragán mieri opäť dobiť pevnosť Bobycentra!

Výhody VIP

prístup na VIP balkóny + Lounge bar,
žiadne fronty
miesto na sedenie
VIP vchod
VIP šatňa

Výhody VIP GOLD

môžete navštevovať priamo hlavný stage a užívať si akciu za chrbtom umelcov (štýl BOILER ROOM)
zadarmo neobmedzená konzumácia ALKO / NEALKO nápojov
samostatný vchod z bočnej časti Bobycentra a bez front
vlastná terasa (pravá galéria) s priamym výhľadom na hlavný stage as komfortným posedením
zadarmo šatňa a opakované vyzdvihovanie odložených vecí
strážené a súkromné ​​WC
zadarmo catering & fruits & party crackers
možnosť navštevovať aj VIP priestor (ľavá galéria), kde sú tieto výhody:
VIP servis v podobe vlastného baru vr. fruits & party crackers
vlastná terasa s priamym výhľadom na hlavný stage

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - APOKALYPSA Labyrinth Of Nightmare - 15.04.2022 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie APOKALYPSA Labyrinth Of Nightmare, ktoré sa malo konať dňa 15.04.2022 o 19:00 hod. v Zoner BOBYHALL, Brno, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top