AYISI YOGA WORKSHOP

AYISI YOGA WORKSHOP

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Spišská Nová Ves bude hostiť tretí AYISI YOGA WORKSHOP, ktorý si svojou jedinečnou atmosférou získava čoraz väčšiu priazeň fanúšikov z celého Slovenska. Workshop je určený pre začiatočníkov a pokročilých.


FREDY AYSI je známy učiteľ jogy, ktorý svojou profesionalitou a hlavne charizmou dáva workshopu punc výnimočnosti. Do metropoly Spiša ho pozvala pohybová terapeutka a fyzio trénerka pre ženy FITMAMA LUCIA, ktorá všetkých účastníkov rada privíta vo svojom rodnom meste. Viac o Fitmame na www.fitmamaclub.sk

Workshop sa uskutoční v nedeľu 18.10.2020 vo veľkej telocvični športovo-relaxačného centra FIT HOUSE v Spišskej Novej Vsi.

REGISTRÁCIA prebehne od 14:00 do 14:30 hod. !!!

Po registrácii o 14:30 začne prvá časť workshopu zameraná na odbúravanie stresu, postupné uvoľňovanie tela a jeho celkového napätia prostredníctvom pohybových a dýchacích cvičení.

Druhá časť workshopu sa bude po krátkej prestávke niesť v duchu obohacujúceho rozprávania, kde Fredy dá priestor téme život s jogou, založenom na mnohoročnej učiteľskej praxi a štúdiu jogovej tradície.

Workshop ukončíme v čase medzi 17:30 a 18:00 hodinou!!!

Vstupné: 22 €, 25 € od 1.10.2020

* * *

FREDY AYISI je učiteľom jogy a zakladateľom Ayisi Yoga Center v Bratislave. Patrí medzi prvých priekopníkov jogy na Slovensku. Jeho hlavným poslaním je vyučovanie jogy a šírenie harmonického a zdravého životného štýlu. Je aj akreditovaným učiteľom pre školenie nových inštruktorov prvého aj druhého stupňa. Po celej našej krajine má množstvo žiakov, ktorí pravidelne chodievajú na jeho lekcie, workshopy a kurzy. Mnoho najznámejších slovenských lektorov jogy vychádza práve z jeho školy. Jogu ponúka ako komplexný systém cvičenia v spojení s dýchacími cvičeniami a samozrejme aj ako vynikajúci prostriedok na odbúravanie stresu a psychického napätia. Jeho prax je zameraná na širokú verejnosť, pre všetky typy ľudí a vekové kategórie.

* * *

Praktické informácie:

Súčasťou vybavenia športovo-relaxačného centra Fit House sú šatne, sprchy a wellness centrum, ktorého služby môžu účastníci po skončení workshopu využiť.


Čo si priniesť so sebou?
Vlastnú podložku (karimatku) na cvičenie, uterák, fľašu s vodou a prípadne aj náhradné oblečenie.

Adresa miesta konania workshopu:
FIT HOUSE (súčasť obytného komplexu neďaleko Kauflandu)
Slnečné nábrežie 3447/1
052 01 Spišská Nová Ves

GPS súradnice:
48° 56´ 54.1708802" N 20° 33´5.240221"E

Odporúčané bezplatné parkovanie:
Na parkovisku obchodných centier Kaufland alebo Planeo elektro, iba pár metrov od Fit house.

Odkazy:
www.LAcademy.sk
www.fitmamaclub.sk
fb udalosťTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture AYISI YOGA WORKSHOP

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - AYISI YOGA WORKSHOP - 18.10.2020 o 14:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie AYISI YOGA WORKSHOP , ktoré sa malo konať dňa 18.10.2020 o 14:00 hod. v FIT HOUSE, Spišská Nová Ves, je z dôvodu opatrení vlády SR ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.
POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave, Aupark Bratislava alebo v OC MAX Prešov, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to poštou na adresu: Ticketportal SK, s. r. o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top