Al Di Meola - BEATLES & MORE

Al Di Meola - BEATLES & MORE

Dátum: 9. júna 2015
Miesto: Stará tržnica, Bratislava
Adresa: Nám. SNP 25, Bratislava

Vstupenky

Utorok
9
Jún 2015
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Al Di Meola - BEATLES & MORE
Stará tržnica

Bratislava

Popis podujatia

Dátum/Date: 09.06.2015 o 19:30 h. POZOR! ZMENA ZAČIATKU NA 20:00 h.
Miesto konania/Place of event: Stará tržnica, Nám. SNP 25, Bratislava

Popis/Description:
Al Di Meola, jeden z najlepších gitaristov sveta predstaví 9. júna v bratislavskej Starej tržnici svoj výnimočný projekt Beatles & More. Kým jeho doterajšie vystúpenia na Slovensku boli tak povediac tradičné a predstavil na nich hlavne svoje jazzové či flamengo projekty, tentokrát si pre svojich fanúšikov pripravil skutočnú koncertnú lahôdku. Na koncerte zaznejú reinterpretácie 14 známych melódií The Beatles v prepracovanom virtuóznom aranžmá upravenom špeciálne pre akustickú gitaru. Veľký obdivovateľ The Beatles nahral v roku 2013 tieto nadčasové skladby na svoj album All Your Life priamo v štúdiách Abbey Road v Londýne a odvtedy ich prináša aj na koncertné pódiá. Na bratislavskom koncerte ho budú doprevádzať Peo Alfonsi - 2nd Guitar a Peter Kaszas - Drums and Percussion. Okrem beatlesoviek na koncerte zaznejú aj absolútne novinky z práve vychádzajúceho albumu Elysium.

Al Di Meola počas svojej 40-ročnej hudobnej kariéry vydal viac ako 20 autorských albumov. Spolupracoval s osobnosťami svetovej hudby ako sú Chick Corea, Stanley Clarke, Lenny White, John McLaughin, Paco De Lucia, Jaco Pastorius či Jean-Luc Ponty a mnohými ďalšími. Je držiteľom ceny Grammy, doteraz predal viac ako 6 miliónov albumov po celom svete. Jeho meno bolo už v roku 1981 slávnostne zaradené do siene slávy Guitar Player's Gallery Of Greats.

Vstupné/Entry: od 39,00 EUR / sedenie na miesta
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top