BÚRKA

TRAKTÉR 2019-festival ochotníckych divadiel ZOHOR
BÚRKA

Dátum: 15. novembra 2019
Miesto: Kultúrny dom, Zohor / Veľká sála

Vstupenky

Piatok
15
Nov 2019
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané

Popis podujatia

-názov predstavenia: BÚRKA

-autor: Alexander Nikolajevič Ostrovskij

-žáner: dráma

-dĺžka podujatia: 80 minút

-typ sále v KD: veľká sála

-popis podujatia: Hriechy jazyka sú najohavnejšími hriechmi zo všetkých. Sú to hriechy, ktoré ľuďom spôsobujú veľmi veľa utrpenia, lebo útočia na ich dôstojnosť. Je to to isté, ako vyzliecť blížneho donaha uprostred námestia, pred tvárami množstva ľudí… a človek s tým nemôže nič spraviť, je úplne bezmocný. Svetlo sveta uzrelo naše nové divadelné predstavenie! Rozhodli sme sa zinscenovať divadelnú hru ruského dramatika Alexandra Nikolajeviča Ostrovského s názvom Búrka. Ide o premiéru tejto hry na slovenských divadelných doskách od vzniku dnešnej samostatnej Slovenskej republiky. Hra má podtitul Dráma v piatich dejstvách a zameriava sa na kritiku voči kupeckému stavu v Rusku. Autor poukazuje na nefunkčnosť vzájomných vzťahov. Keďže dielo bolo napísané v polovici 19. storočia, rozhodli sme sa ho aktualizovať a aplikovať na dnešnú dobu.

 

-názov súboru: DIVADLO CHRISTOFFER

-krajina pôvodu súboru: SK, Bratislava

-o súbore: Sme študentské divadlo pôsobiace v Univerzitnom pastoračnom centre v Bratislave. Náš repertoár je zameraný na hry s duchovným posolstvom. Cieľom nášho súboru je Christ-Offer - prinášať Krista všade, kam ideme

cena  a typy vstupenky:

- dospelý: 5,-€

- senior nad 65 rokov, ZTP, vozíčkar s doprovodom: 2,-€

- deti do  15 rokov: 1,-€

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top