Boban Marković Orkestar (Srbsko)

Boban Marković Orkestar (Srbsko)

Dátum: 1. januára 2100 - 1. januára 1900
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Boban Marković Orkestar (Srbsko)

Datum: 23.9.2021
Miesto: Music a cafe open air, Nitra, Akademická 1/A,  Nitra (pri nákupnom centre Centro)
začiatok 20:00
Cena: 23 € voľné státie / sedenie
ZTP na voziku 3 € (obmedzená kapacita 3ks rezervacia na hotline@ticketportal.sk)

V prípade zlého počasia bude koncert vo vnútri v klube, kapacita 200 os

Počet vstupeniek je limitovaný. Hromadné podujatie sa uskutoční v režime OTP* podľa Covid automatu.

*Podmienky vstupu na podujatie:
Návštevník podujatia musí splniť aspoň jeden z nasledujúcich bodov:
1. Preukázať sa RT-PCR/LAMB testom nie starším ako 24 hodín,
2. preukázať sa potvrdením o prekonaní ochorenia COVID nie starším ako 180 dní,
3. preukázať sa potvrdením o očkovaní nasledovne:
• Najmenej 21 dní a najviac 12 mesiacov po aplikácií prvej dávky očkovacej látky s jednodávkovou schémou,
• najmenej 14 dní a najviac 12 mesiacov po aplikácií druhej dávky očkovacej látky s dvojdávkovou schémou,
• najmenej 14 dní a najviac 12 mesiacov po aplikácií prvej dávky očkovacej látky, ak bola prvá dávka očkovania podaná v intervale do 180 dní od prekonania COVID-19.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ/CANCELED - Boban Marković Orkestar (Srbsko) - 23.9.2021 20:00

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že koncert Boban Marković Orkestar (Srbsko), ktorý sa mal konať dňa 23.9.2021 o 20:00 hod. v Music a cafe, Nitra, je ZRUŠENÝ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave, Aupark Bratislava alebo v OC MAX Prešov alebo na inom zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top