DANUBIA TANEČNÝ FESTIVAL

DANUBIA TANEČNÝ FESTIVAL

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia


Tanečný súbor Halo halo, pôsobí v bratislavskej Petržalke už 25. rok. Venujeme sa vrcholovému tanečnému športu v rámci International Dance Organization (IDO), ktorá je najväčšou tanečnou organizáciou na svete, zastrešujúcou rôzne tanečné štýly.
Našim hlavným zameraním je tanečný štýl disciplín „Performing Arts“ a to: show dance (tanec, ktorý mieša rôzne tanečné štýly od baletu, cez jazz, moderný tanec až po gymnastiku), jazz dance a modern&contemporary dance.
Od vzniku tanečného súboru Halo Halo v roku 1997 sa nám darí presadzovať sa nielen na národnej, ale aj na medzinárodnej úrovni.
Naši tanečníci každoročne reprezentujú Slovensko na majstrovstvách Európy, sveta, na svetových pohároch a festivaloch.
Za celú našu históriu sme domov priniesli už 8 titulov majstra sveta (prvý v roku 1999, zatiaľ posledný v roku 2021), 11 titulov majstra Európy a každoročne veľké množstvo titulov majstra Slovenska.
Vďaka týmto výsledkom sme najúspešnejším tanečným klubom v týchto disciplínach na Slovensku.
Posledný titul majstra sveta získala ho v decembri 2021 vo Varšave moja zverenkyňa - Maša Machatsová, v kategórii sólo tanečnej disciplíny jazz dance.
Toto prvenstvo je historicky prvým v disciplíne jazz dance, ktoré kedy slovenský tanečník dosiahol, nakoľko svetová konkurencia v týchto disciplínach je obrovská.
Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top