Filumena Marturano

Filumena Marturano

Dátum: 26. februára 2013 - 5. októbra 2019
Miesto: DK Dúbravka Bratislava, TEATRO Wüstenrot, Bratislava

Vstupenky

Utorok
26
Feb 2013
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Filumena Marturano
DK Dúbravka

Bratislava

Sobota
5
Okt 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Filumena Marturano
TEATRO Wüstenrot

Bratislava

Popis podujatia

Manželstvo po taliansky,  s dojatím a komikou. Čo všetko musí podstúpiť prostá žena, aby dostala k oltáru zhýralého boháča a pre svojich synov zabezpečila rodinu.
Simona Stašová a Svatopluk Skopal v hlavných úlohách  slávnej  tragikomédie, ktorá parí k tomu najlepšiemu  z talianskej  tvorby. Filmová verzia, Manželstvo po taliansky.
Domenico Soriano je úspešný obchodník a tiež neodolateľný ctiteľ  ženských pôvabov. Mladú Filumenu Marturano stretne v jednom z neapolských nevestíncov, uprostred druhej svetovej vojny. Potom  sa ich cesty nakrátko rozišli, aby sa  po vojne  náhodou stretli. Filumena se stala jeho milenkou.Po rokoch prišiel Domenico so správou, že sa ožení s mladým dievčaťom. To Filumena nemôže nechať len tak!
Hrajú: Simona Stašová, Svatopluk Skopal, Čestmír Gebouský,Jaroslava Pokorná/ Jaroslava Obermaierová/ Jaroslava Tvrzníková, Malvína Pachlová/ Anna Fialová/ Andrea Daňková, František Skopal, Karel Heřmánek ml./ Jan Ťoupalík, Petr Srna/ Michal Čeliš, Libor Hruška/ Zdeněk Hruška, Petr Vančura/ Václav Legner.

Réžia: Zdeněk KaločTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Filumena Marturano

Na mape

Top