Funny a kamaráti

Funny a kamaráti

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia


Pozývame vás na nový veľký zábavno-edukačný program pre deti. Veľká show a skvelá zábava s Funny a jej kamarátmi– zvieratkami Gugu, Lulu, Žužu, Joja a Doda. Svojimi príbehmi z dúhového sveta sa spolu s deťmi zabavia a naučia nové veci.

Dĺžka predstavenia - 60 minút
Je vhodné pre deti od 2 rokov.
Na záver nebude chýbať spoločné fotenie s Funny a kamarátmi. Každý účastník dostane malý DARČEK. 

Hrajú: Barbora Vajgelová
Scenár a dramaturgia : Zdenka White
Zvuk: Ondrej Vajgel
Texty piesní: Zdenka White a Barbora Vajgelová

Vstupné: 6 € - voľné sedenie
Bez nároku na zľavyTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Funny a kamaráti - 15.6.2019 o 17:00 hod.

Predstavenie Funny a kamaráti, ktoré sa malo konať dňa 15.6.2019 o 17:00 hod. v Stredisko kultúry BNM, Vajnorská 21, Bratislava, je z technických príčin ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top