GLADIATOR - AKUSTIK TOUR II

GLADIATOR - AKUSTIK TOUR II

Dátum: 16. - 23. marca 2019
Miesto: Čadca, Bardejovské Kúpele, Slovenská Ľupča

Vstupenky

Sobota
16
Mar 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
GLADIATOR - AKUSTIK TOUR II
Dom kultúry

Čadca

Streda
20
Mar 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
GLADIATOR - AKUSTIK TOUR II
Kino Žriedlo

Bardejovské Kúpele

Sobota
23
Mar 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
GLADIATOR - AKUSTIK TOUR II
MKS Slovenská Ľupča

Slovenská Ľupča

Popis podujatia

GLADIATOR

Skupina GLADIATOR pokračuje na jar 2019 Akustické turné II po Slovensku

GLADIATOR - AKUSTICKÉ TURNÉ 2019

Akustické turné po slovenských hudobných kluboch sa začne vo februári 2019
a potrvá do konca marca 2019.
GLADIATOR predstaví okrem overených hitov ako Láska, Bonboniéra, Keď sa láska podarí, Kúpim si pekný deň aj staršie skladby v prerobenom akustickom prevedení, ktoré kapela GLADIATOR už dlhodobo nehrávala. Budú medzi nimi skladby ako Viem, kde boh spí, Okno z prstov, Pieseň čiernych vrán, ale napríklad aj skladba zo sólového albumu speváka Mika Hladkého Achillova päta.
Súčasťou programu budú aj nové skladby / Keď som s ňou, Deň, čo mal dávno prísť ... / z albumu Deň, čo mal dávno prísť, ktorý vyšiel na decembri 2018.
Príjemné večery s GLADIATOR hudbou budú sprevádzané skvelou atmosférou a prerozprávanými príbehmi z reálneho života chalanov z kapely.
GLADIATOR sa na turné veľmi teší. " Prerobiť rockové vypaľovačky ako " Hlavu maj hore" i "Nemôžem dýchať do akustickej formy nás veľmi baví, pretože skladby týmto dostavajú úplne iné pocity a nálady". - hovorí Miko Hladký, spevák skupiny GLADIATOR.
" Okrem toho sa teším, že si zahráme aj veci zo starých albumov ako Babylon hotel alebo Cesta do neba a taktiež na blízky klubový kontakt s našímii fanúšikmi, ktorí bude iný ako na koncertoch v halách a na festivaloch" - dodáva Miko.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top