Honza  Vančura  a  Plavci  -  55  rokov  na  scéne

Honza Vančura a Plavci - 55 rokov na scéne

Dátum: 9. mája 2019
Miesto: DK Zrkadlový háj, Bratislava

Vstupenky

Štvrtok
9
Máj 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Honza Vančura a Plavci - 55 rokov na scéne
DK Zrkadlový háj

Bratislava

Popis podujatia

Miesto : DK Zrakadlový háj , 09.05. 2019 o 19:00 h.

 

Honza Vančura a Plavci - 55 rokov na scéne

 

Po roku sa na pódium v Dome kultúry Zrkadlový háje vracia legendárna kapela Plavci Jana Vančury spolu s Irenou Budweiserovou.

Vynikajúci zabávač, konferenciér a spevák Honza Vančura spolu s charizmatickou speváčkou Irenou Budweiserovou dominujú na pódiu za podpory novo zloženej kapely Plavci.

V nej úspešne sekunduje obom sólistom Mário Biháry, rodák z blízkych Malaciek, známy aj spoluprácou s Zuzanou Navarovou, Janou Kirchner a teraz Irenou Budweiserovou v ich novom projekte JAMAIR

Na programe sú nielen Plavecko - Rangerské hity / 500 mil, Smutný psaní a řada dalších /, ktoré doplňujú novinky z oblasti country, folku a spirituálov, ale tiež sa bude spomínať na kamarátov – K. Zicha, A. Hájka a M.Dufka.

 

Honza tvrdí, že sa jedná o jeho, zrejme poslednú sezónu na pódiu, ale jedno známé príslovie hovorí „never say never“ / nikdy nehovor nikdy :) /....Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top