Ian Anderson´s - JETHRO TULL

Ian Anderson´s - JETHRO TULL

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Bude turné „The Prog Years“ rozlúčka s kariérou JETHRO TULL ? Frontman Ian Anderson už dlhšie bojuje s diagnózou chronického ochorenia pľúc. 72-ročný hudobník zverejnil svoj zdravotný stav počas rozhovoru na televíznom kanáli AXS TV. Spevák zdôraznil, že už 18 mesiacov funguje bez výrazného zhoršenia svojho stavu a to tak, že lieči svoj stav medikamentmi, vyhýba sa oblastiam so silným znečistením a udržuje si pľúca fit tak, že ich trénuje a tlačí k svojim limitom.

Viac na rocker.skTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Ian Anderson´s - JETHRO TULL - 13.11.2021 o 20:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Ian Anderson´s - JETHRO TULL, ktoré sa malo konať dňa 13.11.2021 o 20:00 hod. v Refinery Gallery, Vlčie hrdlo, Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: v roku 2022, o ktorom Vás budeme čoskoro informovať.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Odpravedlňujeme sa všetkým záujemcom o koncert Ian Anderson’ s Jethro Tull , ale v súčasnej zhoršujúcej sa pandemickej situácii nie je možné koncert uskutočniť. Náhradný termín bude zo strany Jethro Tull onedlho upresnený, aktuálne jednajú zo všetkými situáciou dotknutými usporiadateľmi o druhej polovici mája. Ďakujeme za pochopenie.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - Ian Anderson´s - JETHRO TULL - 17.4.2021 o 20:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Ian Anderson´s - JETHRO TULL, ktoré sa malo konať dňa 17.4.2021 o 20:00 hod. v Refinery Gallery, Vlčie hrdlo, Bratislava , je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 13.11.2021 o 20:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top