JOZEF HOLLY Band & String Quartet

JOZEF HOLLY Band & String Quartet

Dátum: 3. - 29. decembra 2019
Miesto: Bratislava, Banská Štiavnica

Jozef Holly multižánrový umelec hlavne, klavírny virtuóz, skladateľ. Jeho koncerty sú plné emócii, nechýbajú naaranžované klasické diela s jazzovými prvkami.

Vstupenky

Utorok
3
Dec 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
JOZEF HOLLY Band & String Quartet
3.12.2019 19:00 - PRIDANÝ ADVENTNÝ KONCERT
Sobota
28
Dec 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
JOZEF HOLLY Band & String Quartet
Kultúrne centrum

Banská Štiavnica

Nedeľa
29
Dec 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
JOZEF HOLLY Band & String Quartet
29.12.2019 19:00 Jozef Holly Band & Chamber orch.

Popis podujatia

Jozef Holly – je slovenský klavírny virtuóz, skladateľ, inštrumentalista ale aj skvelý spevák.

Jeho Piano Show charakterizujú 3V - Virtuozita, Vášen a Výnimočný hlas. Tento nadaný multižánrový umelec prináša divákom niečo omnoho viac ako len koncert. Omnoho viac ako v dokonalej harmónií naaranžované klasické diela s jazzovými prvkami alebo kvalitným popom. Omnoho viac ako emóciami, či strhujúcou energiou nabité filmové melódie. Jozef Holly odovzdáva na vystúpeniach svojmu publiku kus seba, kus svojej duše a nejde to necítiť. Presne tak ako na oplátku diváci nechávajú na koncertoch časť svojho srdca. Preto koncert nie je len o spájaní žánrov v unikátnom a nezameniteľnom prevední. Je o spájaní malých svetov každého z nás do nekonečného vesmíru fantázie, ktorej už navždy zostanete súčasťou.

Jozef Holly pripravuje tento rok v poradí už svoj ôsmy album. Okrem známych skladieb, ktoré k Jozefovi neodmysliteľne patria ako Čmeliak, Asturias, Moonlight, či téma z filmu Gladiátor si budete môcť vypočuť aj úplné novinky, okorenené novým členom kapely - gitaristom Davidom Bílekom.

Nenechajte si ujsť tento výnimočný a nezabudnuteľný zážitok.

Účinkuju: Jozef Holly (klavír, spev), Peter Szabo (bass gitara), Pavol Balo (bicie), Matej Šajgalík (klávesy) Ján Kopčák (saxofón), Dávid Bílek (gitara), sláčikové kvarteto

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Top