Jazz v Aréne / Dan Bárta & Illustratosphere

Jazz v Aréne / Dan Bárta & Illustratosphere

Dátum: 11. marca 2018 - 19. septembra 2019
Miesto: Divadlo Aréna Bratislava

Vstupenky

Nedeľa
11
Mar 2018
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Jazz v Aréne / Dan Bárta & Illustratosphere
Divadlo Aréna

Bratislava

Štvrtok
19
Sep 2019
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Jazz v Aréne / Dan Bárta & Illustratosphere
Divadlo Aréna

Bratislava

Popis podujatia

Koncert obľúbeného a populárneho Dana Bártu a jeho skupiny Illustratosphere.

SPEV DAN BÁRTA

KLÁVESY FILIP JELÍNEK

GITARA MÍRA CHYŠKA

BASA ROBERT BALZAR

BICIE MARTIN VALIHORA

1 hod. 30 min.
BEZ PRESTÁVKYTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Jazz v Aréne / Dan Bárta & Illustratosphere - 18.9.2019 o 19:00 hod.

Predstavenie Jazz v Aréne / Dan Bárta & Illustratosphere, ktoré sa malo konať dňa 18.9.2019 o 19:00 hod. v Divadlo Aréna, Bratislava, je z dôvodu ochorenia jedného z účinkujúcich ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky je možné vrátiť a následne zakúpiť termín 19.9.2019 Dan Barta & Illistratosphere quartet feat. Kórnel Fekete-Kovács, kde bude náhradné obsadenie.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top