Kompletný Shakespeare zhltnutý za 120 minút

Kompletný Shakespeare zhltnutý za 120 minút

Dátum: 3. marca 2020
Miesto: Mestské divadlo Žilina - Veľká sála
Adresa: Horný Val, Žilina

Vstupenky

Utorok
3
Mar 2020
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Kompletný Shakespeare zhltnutý za 120 minút

Popis podujatia

Trvanie: 2 h s prestávkou
Preklad: Ľubomír Feldek
Réžia: Martin Čičvák
Dramaturgia: Lucia Mihálová
Hudba: Sáva Popovič
Odohrať 39 hier Williama Shakespeara za dve hodiny? To znie ako absolútne šialený nápad. Pokúsila sa o to kočovná Zredukovaná shakespearovská spoločnosť, ktorú tvoria štyria mladí herci. Tak ako za čias Shakespeara neúčinkovali v divadlách žiadne ženy, aj táto herecká spoločnosť si vystačí bez žien a predsa zvládne odohrať všetky mužské i ženské postavy Shakespearových hier. Zredukovaná shakespearovská spoločnosť vám predvedie skrátené a nesmierne zábavné verzie kultových tragédií Rómeo a Júlia, Othello, Macbeth, Hamlet, odhalí vám spletité zápletky všetkých Shakespearových komédií a odohrá napínavý športový zápas o korunu v podaní kráľov z historických hier. A ako správni kočovní herci, všetci sú zároveň výborní muzikanti a speváci. Takže najdôležitejšia otázka, na ktorú si musíte odpovedať, je: „Byť, či nebyť“ – na najbližšej repríze.
Geniálna kabaretná show Kompletný Shakespeare zhltnutý za 120 minút dobyla najväčšie svetové komediálne scény ako newyorský Broadway a londýnsky West End.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top