Konflikt Live stream show

Konflikt Live stream show

Dátum: 1. mája 2020
Miesto: U Vás doma
Adresa: Online, Online

Vstupenky

Piatok
1
Máj 2020
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Konflikt Live stream show
U Vás doma

Online

Popis podujatia

Najznámejšie slovenské rockové kluby, festivaly, webstránky prinášajú špeciálny livestream koncert Konfliktu!

Punková legenda Konflikt zahrá 1.mája 2020 o 20:00h online koncert! Ide o historický prvý livestream koncert kapely za 30 rokov. Skupina tento rok oslavuje svoje okrúhle jubileum a tak ako všetky hudobné skupiny museli svoje koncerty zrušiť alebo preložiť. Konflikt sa pridáva tak k umelcom, ktorí v čase vládnych opatrení v súvislosti s Covid-19 potešili svojich fanúšikov aspoň týmto spôsobom.

Koncert bude vysielaný na oficiálnej facebook stránke kapely a stranke live.upcoming.sk , ale tiež si ho môžete pozrieť na facebook stránke Rádia Frontinus a facebook stránkach najznámejších slovenských rockových klubov, festivalov a webstránkach! Zoznam viď.nižšie.

Koncert si môžete bezplatne pozrieť z pohodlia vášho domova vďaka clubstreamer.eu, avšak svoju skupinu môžete v týchto ťažkých časoch podporiť ľubovoľnou peňažnou čiastkou na Ticketportal.sk

„Podporte legendárnu kapelu Konflikt!

Koronavírus punk-rock neporazí, spoločne to zvládneme, lebo punk´s not dead! Ďakujeme za podporu!“Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top