Kval. na ME 2019 volejbalistov Slovensko - Č. Hora

Kval. na ME 2019 volejbalistov Slovensko - Č. Hora

Dátum: 5. januára 2019
Miesto: Mestská športová hala Nitra

Vstupenky

Sobota
5
Jan 2019
15:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Kval. na ME 2019 volejbalistov Slovensko - Č. Hora

Popis podujatia

Vstupenky sa budú predávať v deň zápasu od 14.00 hod. v MŠH na Klokočine v
Nitre

Slovenských volejbalistov čaká v úvode roka 2019 kľúčový zápas o postup na majstrovstvá Európy. Zverenci trénera Andreja Kravárika privítajú v predposlednom 5. kole kvalifikácie Čiernu Horu, ktorá je aktuálne na čele C-skupiny. Zápas sa uskutoční v nitrianskej Mestskej športovej hale na Klokočine, kde Slováci odohrali v auguste dva víťazné kvalifikačné zápasy proti Islandu a Moldavsku a našli tam skvelé prostredie.

Dôležitosť zápasu s Čiernou Horou dodáva fakt, že víťaz tohto súboja si prakticky zabezpečí postup na ME 2019, ktoré sa uskutočnia za účasti 24 tímov v štyroch krajinách - Francúzsku, Slovinsku, Belgicku a Holandsku. Slovenskí volejbalisti patria k najúspešnejším športovým kolektívom v krajine, na záverečnom turnaji ME nechýbali sedemkrát za sebou (od roku 2007) a v januári môžu osláviť jubilejný 10. postup na kontinentálny šampionát.

Zápas s Čiernou Horou a rovnako aj celý rok 2019 sa bude niesť v znamení osláv 100. výročia organizovaného volejbalu na Slovensku, a preto Slovenská volejbalová federácia pripravuje na všetky domáce zápasy pre fanúšikov bohaté sprievodné aktivity. Diváci v hale na Klokočine sa môžu tešiť na kvalitný volejbal a veľa zábavy.

Vstupenky na zápas s Čiernou Horou sa budú predávať na konkrétne miesta v troch etapách. Do konca novembra bude cena vstupenky 6 eur, do konca decembra 7 eur a na mieste 8 eur. Pri príležitosti 100. výročia slovenského volejbalu dostane 100 fanúšikov, ktorí sa zapoja do súťaže na facebooku Slovenskej volejbalovej federácie, vstupenku zdarma.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top