Like an Animal Lounge Party

Like an Animal Lounge Party

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Drzá Animal Párty je po roku späť! Like an Animal je prebudením zvieracích inštinktov funky housom, deep housom a elektrom. Like an Animal nie je o záväzku nahodiť masku. Je o slobode baviť sa vlastným spôsobom.

Začíname opäť na terase ľahkým funky housom. Postupne pribudne dravejšia hudba i program. Animals za barom budú opäť miešať a nalievať kvalitný sortiment a celú noc grilujeme na terase!

Koncept Like an Animal vznikol v roku 2016 ako letný projekt Event House Žilina. Je jednou z dvoch letných žúrov, ktoré máte možnosť zažiť v Event House.
Vieme, že atmosféru párty okrem programu tvoria najmä ľudia, takže ďakujeme všetkým, ktorí už u nás boli a tešíme sa na tých, ktorí majú chuť zabaviť sa #likeananimal.

Vstupné: 10 eur online predaj, 12 eur na mieste v cene snack ku drinkom.

Rezervácie stolov bezplatne na čísle 0905 873 355. Pri rezervácii je potrebné uvádzať čísla vstupeniek. Počet stolov je limitovaný.

Vstup od 18 rokov.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top