M. McDonagh: Opustený západ

M. McDonagh: Opustený západ

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

30.10. O 19.00 M. McDonagh: Opustený západ
Premiéra
Inscenácia Opustený západ je prvým projektom tvorivého zoskupenia U Zajaca Straße, v ktorom sa tvorcovia zameriavajú na možnosti činohernej divadelnej formy. Inscenácia vznikla ako súčasť foprmátu WORK IN PROGRESS.

Hru populárneho írskeho dramatika Martina McDonagha, ktorého môžu diváci poznať najmä ako režiséra a scenáristu filmov Tri billboardy kúsok za Ebbingom, či V Brugách, inscenujú ako trpký príbeh s prvkami čierneho humoru o postavách, ktoré sa rozhodli žiť svoje životy v márnivom zaháľaní.

Otec Welsh, farár v prostredí írskeho vidieku, sa snaží pozmeniť hodnotové nastavenie a životný štandard bratov Connorovcov – Valena a Coleman. Jeho viera v ľudské dobro je neslabnúca až do momentu zistenia, že obaja bratia nie sú tak morálne čistý, ako sa nazdával. Mozaiku úpadku dotvára mladé a energické dievča Girleen, ktoré svojou naivitou opantáva ostatné postavy, no najmä samú seba.

Réžia: Pavol Viecha

Coleman – Mojmir Procházka
Valene – Matej Babej
Welsh – Peter Martinček
Girleen – Lenka Škoricová

Z verejných zdrojov podporili:
Fond na podporu umenia
Bratislava Staré Mesto
Bratislavský samosprávny kraj

Vstupné 5€Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top