začnite písať..
Sektor | |
Rad | |
Sedadlo | |
Kategória |
K dispozícií iba s:
|
Vážený zákazník, práve prebieha prednostný predaj pre držiteľov prístupového hesla. Nákup bez hesla bude umožnený od %ValidDate%. Po tomto čase budú vstupenky sprístupnené na predaj širokej verejnosti.
Čakajte prosím,
budete automaticky presmerovaný
Vážený zákazník,
práve ste sa zaradil do poradia zákazníkov čakajúcich pred Vami. Ste
v poradí, hneď ako na Vás príde rad, budete automaticky presmerovaný do hľadiska.
Po opustení stránky alebo obnovení stránky Vás systém zaradí na koniec poradia čakajúcich zákazníkov.
Ďakujeme! Váš Ticketportal.
2ks = 20€
Objednávka s povinnosťou platby. Kliknutím na tlačidlo "[SK|WD_Btn_Create]" súhlasite s obchodnými podmienkami
Miesto: |
Aprílový koncert Metropolitného orchestra Bratislava, ktorý sa uskutoční dňa 23.4. o 17.00 v DK Zrkadlový háj, bude venovaný tvorbe Franza Lehára a Giacoma Pucciniho.
Bohatá korešpondencia oboch skladateľov, ktorá leží v Lehárovom múzeu v Bad Ischli, je svedectvom ich vzájomného rešpektu a priateľstva. Lehárova tvorba ovplyvnená Puccinim priblížila žáner operety veľmi blízko k opere a náročné spevácke party vyžadujú prvotriednych operných spevákov.
Sólisti Tatjana Schullern a Stefan Reichmann z Rakúska za spolupráce Metropolitného Orchestra Bratislava pod taktovkou jeho umeleckého vedúceho Dušana Štefánka predstavia známe melódie z opier Tosca, Bohéma, Gianni Schicchi, Le Villi a operiet Zem úsmevov, Giuditta, Paganini, Cárevič a Cigánska Láska.
Tatjana Schullern je nemecko-švajčiarska sopranistka, ktorá svoje spevácke zručnosti zdokonaľovala najprv pod vedením svojho otca Wolframa Nezhodu a neskôr na konzervatóriu vo Viedni. V roku 1993 získala prvé miesto na medzinárodnej operetnej súťaži Nica Dostala v Stockerau, ktoré sa konalo blízko Viedne. Neskôr si získala role v divadlách v Nemecku, Rakúsku a Švajčiarsku. V roli vyslankyne Viedenskej operety sa zúčastnila turné v USA a Kanade a v roku 2005 vystúpila na Hudobných slávnostiach v Salzburgu. Okrem toho mala príležitosť vystúpiť aj v iných krajinách, vrátane USA a Číny.
Stefan Reichmann je rakúsky tenorista, ktorý študoval na konzervatóriu vo Viedni v odbore Opera a muzikál. Je žiadaným hosťom na pódiách v Nemecku, Rakúsku a Švajčiarsku a jeho vystúpenia boli úspešné na mnohých prestížnych festivaloch a divadelných scénach. Okrem iného sa objavil na Korutánskom lete v Ossiachu, festivale vo Wunsiedel, ako aj v divadlách v Detmolde, Passau, Schleswig Holstein, Nová opera Viedeň a Viedenskom divadle.
Srdečne pozývame priateľov opery, operety a krásnych melódií stráviť príjemný podvečer s velikánmi hudobného divadla.
Program:
Lehár: Zem úsmevov (predohra)
Puccini: Mimi (opera Bohéma); Recondita armonia (opera Tosca)
Lehár: Giuditta (valčík z operety Giuditta)
Puccini: É lucevan le stelle (opera Tosca); O mio babbino caro (opera Gianni Schicchi)
Lehár: Cigánska oslava (opereta Cigánska láska)
Puccini: O soave fanciulla (opera Bohéma)
Lehár: Luxemburský pochod (opereta Gróf z Luxemburgu); Jeden príde (opereta Cárovič); Rád som bozkával ženy (opereta Paganini)
Puccini: La Tregenda (opera Le Villi)
Lehár: Tvoje je celé moje srdce (opereta Zem úsmevov); Pieseň a čardáš (opereta Cigánska láska); Kto vložil lásku do nášho srdca? (opereta Zem úsmevov)
Zmena programu vyhradená
Partneri projektu: Bratislavský kultúrny spolok, Kultúrne zariadenia Petržalky, Mestská časť Bratislava - Petržalka, FB Consulting
Pre viac informácií nás môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu: cisarova@mob.sk alebo telefonicky na čísle: 0904-173-603
Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.
Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.
Použite Vaše iné účty
Môžete sa prihlásiť pomocou účtu na týchto sociálnych sieťach:
Použite vlastný účet
Ak ste registrovaný v sieti Ticketportal.
Po zadaní e-mailu a nového hesla Vám zašleme link s aktivačným odkazom. Zmeny nadobudnú platnosť po kliknutí na tento odkaz.
Zadajte e-mailovú adresu na ktorú Vám opäť zašleme aktivačný odkaz
Môžete použiť aj výrazy ako napríklad:
Festival Bratislava, Divadlo Astorka, Názov podujatia alebo hľadajte len mesto