MET: Popoluška (Jules Massenet)

MET: Popoluška (Jules Massenet)

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Priamy prenos z Metropolitnej opery v New Yorku

Jules Massenet – CINDERELLA ( Popoluška)

Dirigent: Emmanuel Villaume

Obsadenie: Jessica Pratt (Dobrá víla), Isabel Leonard (Popoluška), Emily D’Angelo (Rozprávkový princ), Stephanie Blythe (Madame de la Haltière), Laurent Naouri (Pandolfe)

Réžia: Laurent Pelly
Scéna: Barbara de Limburg
Kostýmy: Laurent Pelly
Svetelný dizajn: Duane Schuler
Choreografia: Laura Scozzi

Skrátená 90-minútová adaptácia inscenácie Massenetovej Popolušky v réžii Laurenta Pellyho v anglickom jazyku. V hlavnej úlohe sa predstaví mezzosopranistka Isabel Leonard. Pod dirigentskou taktovkou Emmanuela Villaumeho spievajú operné hviezdy: mezzosopranistka Emily D’Angelo ako Princ, sopranistka Jessica Pratt ako Dobrá víla
a mezzosopranistka Stephanie Blythe a basbarytonista Laurent Naouri ako Popoluškini hašteriví opatrovníci.

Skrátená verzia pre rodiny s deťmi

90 minút (bez prestávky), vo francúzskom jazyku s anglickými a slovenskými titulkami

Vstupné: 13,- €

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Predstavenia “Jules Massenet – CINDERELLA ( Popoluška)” sa budú môcť zúčastniť len kompletne zaočkované osoby.

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture MET: Popoluška (Jules Massenet)

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - MET: Popoluška (Jules Massenet) - 01.01.2022 o 18:55 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie MET: Popoluška (Jules Massenet), ktoré sa malo konať dňa 01.01.2022 o 18:55 hod. v Dom umenia Piešťany, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom formulára v registrovanom účte klienta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní vo formulári ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus kartou: Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Benefitovou poukážkou (prípadný doplatok kartou): V prípade, že klient doplácal rozdiel ceny, k žiadosti je potrebné vyplniť vo formulári ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie`` aj číslo účtu, na ktorý má byť platba poukázaná. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní vo formulári ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top