Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
MODUS VIVENDI / EDÍCIA ŽENY V HUDBE  BLANCH

MODUS VIVENDI / EDÍCIA ŽENY V HUDBE BLANCH

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Blanch je umelecké pseudonym Biancy Mackovej, ktorá pôsobí ako sólo umelkyňa aj v štvorčlennej hudobnej skupine s D. Špulerom, M. Votrubom a J. Kolesárom. Repertoár má alternatívny rockovo-popový sound s jemnými prvkami melanchólie a objavovania. Na úspešný debut DELUSION (Slnko Records, 2019) nadviazala albumom VERACITY (Slnko Records, 2021). Zvukový posun projektu i osobnostný rast je zrejmý.

Blanch nie je cudzí ani zvuk trapu a hip hopu, preto ju okrem mnohých spoluprác s menami ako WEN či YOO, môžete počuť s raperom a producentom Duchom na spoločnom albume INDIGO WATERS (2021).

V rámci koncertného repertoáru budete môcť počuť prierez doterajšou tvorbou, najmä však skladby z najnovšieho albumu VERACITY.

https://www.youtube.com/watch?v=i0klMmhDnm4

https://www.youtube.com/watch?v=1m-qHDTBEGsTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - MODUS VIVENDI / EDÍCIA ŽENY V HUDBE BLANCH - 25.05.2022 o 18:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie MODUS VIVENDI / EDÍCIA ŽENY V HUDBE BLANCH, ktoré sa malo konať dňa 25.05.2022 o 18:00 hod. v Nádvorie Zichyho paláca, Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 4.7.2022 o 20:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top