NA VLNÁCH SWINGU II.

NA VLNÁCH SWINGU II.

Dátum: 12. augusta 2021
Miesto: Záhrada Domu Albrechtovcov,Kapitulská 1,Bratislava
Adresa: Kapitulská 313/1, Bratislava

Vstupenky

Štvrtok
12
Aug 2021
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
NA VLNÁCH SWINGU II.

Popis podujatia

Koncert naladený na vlny swingu odohrá špičkový orchester FATS JAZZ BAND pod vedením Ladislava Fančoviča vo štvrtok 12. augusta o 19:00 hod.

Podujatie sme umiestnili do prekrásnej záhrady Domu Albrechtovcov v srdci Bratislavy. Genius loci tohto miesta pripomína romantické časy minulého storočia, kedy na tomto mieste rodina Albrechtovcov vítala umelcov a priateľov kvalitnej hudby s vždy otvorenými dverami.
Na koncerte odznejú najlepšie kusy z repertoáru orchestra, ako aj tangá a foxtroty z našich, vtedy ešte československých vôd. Naživo budete môcť počuť skladby, ktoré v 20. až 50. rokoch minulého storočia hrávali a spievali také legendy ako Louis Armstrong, Benny Goodman, Tommy Dorsey, Count Basie, Teddy Wilson, Ella Fitzgerald, Billie Holiday, Peggy Lee, F. K. Veselý, R. A. Dvorský, Viera Racková, Inka Zemánková či Jiřina Salačová.
Oblečte sa dobovo a spolu si vytvorme čarovnú atmosféru prvej polovice minulého storočia. Dress code samozrejme nie je povinný, ale poteší a dotvorí atmosféru.

Časť výnosu z predaja lístkov bude použitá na obnovu Domu Albrechtovcov, ktoré spravuje Albrecht Fórum 
Dĺžka koncertu 2x40 min.

Pri návšteve podujatia treba splniť aktuálne podmienky pre návštevy hromadných podujatí podľa aktuálnej vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva SR. Pre aktuálne údaje sledujte FaceBookové podujatie

V prípade, že FB nemáte a potrebovali by ste aktuálne info, môžete nás kontaktovať na adrese manager@fatsjazzband.com.

V prípade zlého počasia bude koncert presunutý do interiéru v centre mesta – presné miesto bude zaslané na e-mailovú adresu, cez ktorú si kupujete lístok.
V prípade, že by bolo podujatie z akýchkoľvek príčin zrušené, budeme Vám komunikovať náhradný termín prostredníctvom e-mailu, cez ktorý ste si zakúpili lístok. Ak Vám nový termín nebude vyhovovať, vstupné Vám bude vrátené na účet, z ktorého bol lístok kúpený.

Hlavný organizátor OZ Swingmánia
Partneri: Albrecht Forum, www.mojakultura.sk

Typ hľadiska: voľné sedenie

Cena vstupenky: 15,- Eur
10,- Eur ZŤP – pri vstupe sa musia preukázať platným preukazom

Ak nebude podujatie v predpredaji vypredané, bude možné vstupenky zakúpiť aj na mieste koncertu hodinu pre začiatkom.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top