NIKOLA ŠUHAJ

NIKOLA ŠUHAJ

Dátum: 27. januára 2020
Miesto: DJZ Prešov, Veľká scéna

Vstupenky

Pondelok
27
Jan 2020
18:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
NIKOLA ŠUHAJ

Popis podujatia

Divadlo Jonáša Záborského Prešov a Poddukelský umelecký ľudový súbor uvedú dňa 27. januára 2020 o 18:30 na Veľkej scéne DJZ benefičné predstavenie muzikálu NIKOLA ŠUHAJ, ktorého kompletný výťažok bude poukázaný na transparentný účet Mesta Prešov vyhradený na pomoc ľuďom z bytového domu na Mukačevskej ulici č. 7 postihnutým ničivou explóziou.
Umelci sa vzdávajú nároku na honorár.
vstupné 14 €

Michal Náhlík – Martin Husovský – Viliam Mikula
NIKOLA ŠUHAJ
pôvodný slovenský muzikál

Na konci sveta, v dedinke učupenej v lone štítov, narodil sa zbojník, ktorý bohatým bral a chudobným dával, až kým ho zrada nepripravila o lásku aj o život.

svetová premiéra: 10. 11. 2017 na Veľkej scéne DJZ

réžia: Michal Náhlík

libreto a texty piesní: Michal Náhlík
hudba: Martin Husovský
choreografia: Viliam Mikula
dramaturgická spolupráca: Zuzana Reveszová
scéna: Anita Szökeová
kostýmy: Lenka Kadlečíková
aranžmán hudby: Miloš Veverka
korepetície: Marianna Garberová

účinkujú: Matej Lacko / Lukáš Šepták, Veronika Husovská, Silvia Donová / Ľudmila Dutková, Mária Dulová, Inna Srníková Kosyk, Peter Krivý, Svetlana Janišová / Stanislava Kašperová, Ján Ivan, Filip Lenárth, Igor Kasala, Valéria Fürješová, Zuzana Kúšiková, Peter Lejko, Jana Evelley, Michal Novodomský, Elena Kušnierová, Matej Erby, Slavomíra Fulínová, Adela Forrai, Viliam Mikula & Milan Gerjak

spoluúčinkujú: zbor, balet a orchester Poddukelského umeleckého ľudového súboruTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top