ÓLAFUR ARNALDS: re:member

Viva Musica! festival 2019
ÓLAFUR ARNALDS: re:member

Dátum: 4. júla 2019
Miesto: Stará tržnica, Bratislava
Adresa: Nám. SNP 25, Bratislava

Vstupenky

Štvrtok
4
Júl 2019
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
ÓLAFUR ARNALDS: re:member
Stará tržnica

Bratislava

Popis podujatia

ÓLAFUR ARNALDS: re:member

Klasika z Islandu

Ólafur Arnalds je zanieteným experimentátorom a inovátorom, ktorý rád posúva hranice hudby. Nepochybne jeden z najoriginálnejších hudobníkov súčasnosti vo svojej tvorbe kombinuje prvky (neo)klasickej hudby s rafinovanou elektronikou, pričom len málokto vie, že kedysi začínal ako bubeník v hardcore-metalovej kapele. Medzinárodnú pozornosť získal už po svojom debutovom albume Eulogy for Evolution (2007). Nasledovali ďalšie albumy, tvorba hudby k filmom a okrem sólových projektov aj množstvo spoluprác s rôznymi hudobníkmi ako napríklad Alice Sara Ott (The Chopin Project), Nils Frahm či Janus Rasmussen (minimalisticko-experimentálne techno duo Kiasmos). V roku 2014 získal za hudbu k televíznemu seriálu Broadchurch prestížne ocenenie BAFTA. Na svojom poslednom albume re:member (2018, Mercury KX) experimentuje s novým hudobným systémom Stratus integrovaným do dvoch samostatne hrajúcich klavírov, ktoré spolu s centrálnym klavírom, na ktorom hrá Arnalds, vytvárajú nečakané harmónie a prekvapivé melodické interakcie. Re:member je album, ktorý poslucháča prevedie cez rôzne nálady, pocity a hudobné scenérie a pohltí svojou krásou. Na festivale Viva Musica! zaznie v exkluzívnej slovenskej premiére 4. júla 2019 v bratislavskej Starej tržnici.

www.vivamusica.sk

FB event!

Zľava pre držiteľov ZŤPS a ich sprievod je možné uplatniť iba cez hotline@ticketportal.skTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Top