Od Rozsutca šírym krajom

Od Rozsutca šírym krajom

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Od Rozsutca šírym krajom


Na svojom novom profilovom CD chce Ľudová hudba FS Rozsutec spolu so speváckou skupinou predstaviť svoj najnovší hudobno-spevácky repertoár, ktorý  prezentuje spolu s tanečníkmi v posledných rokoch po celom „šírom“ Slovensku. Nájdete na ňom okrem terchovských aj kysucké, oravské, liptovské, horehronské, myjavské, podpolianske, zemplínske a rómske melódie, čo odzrkadľuje výnimočnú rôznorodosť tvorby FS Rozsutec.
Dramaturgiu CD zabezpečila Ľudová hudba FS Rozsutec v spolupráci s vedením súboru. Účinkujúcimi sú členovia ľudovej hudby a speváckej skupiny, ako aj sólisti, ktorí boli prizvaní k nahrávaniu CD.

HRÁME V REŽIME OP

Na základe sprísnených protipandemických opatrení (vyhláška 258) pre vás od pondelka 22. novembra hráme v režime OP (osoba očkovaná alebo tá, ktorá prekonala ochorenie COVID-19). Maximálna kapacita vo Veľkej sále je 100 diváčok a divákov.

Ak ste si už kúpili vstupenky a na program od 22. novembra nespĺňate podmienku OP, vrátime vám v pokladnici vstupné alebo vám vymeníme vstupenky za náhradné predstavenie podľa vášho výberu do konca sezóny 2021/2022.

* Pod plne zaočkovanou osobou sa myslia osoby, ktoré sú 14 dní po druhej dávke dvoj-dávkovej vakcíny, alebo 21 dní po jedno-dávkovej vakcíne, alebo 14 dní po akejkoľvek dávke, ak osoba prekonala ochorenie COVID-19 za ostatných 180 dní.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top