Oldies párty rádia Vlna

Oldies párty rádia Vlna

Dátum: 8. marca 2019 - 18. januára 2020
Miesto: Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava

Vstupenky

Piatok
8
Mar 2019
21:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Oldies párty rádia Vlna
Piatok
29
Nov 2019
21:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Oldies párty rádia Vlna
Sobota
18
Jan 2020
21:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Oldies párty rádia Vlna

Popis podujatia

Už tretie vydanie oldies párty rádia VLNA u nás v clube ,je top akcia na skvelú zábavu. Známe moderátorské, ako aj dídžejské tváre slovenskej hudobnej scény, vás budú zabávať u nás v clube HRON.
Rezervujte si najlepšie miesta, čím skôr!

Dátum: 18.1.2020
Čas: 21.00 hod
Cena:
12€ státie
15€ sedenie
Vstup od 18 rokov.

VSTUP: Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Vstup od 18 rokov, na každý event!
CENA VSTUPENKY: Cena vstupenky sa môže líšiť nasledovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu.
REZERVÁCIA MIEST: Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta a to maximálne na 1 hodinu od začatia eventu! Po tomto čase budú miesta uvoľnené a znovu sprístupnené na ďalší predaj. Naša povinnosť nieje vrátenie peňazí! Povinnosťou clubu nie je vrátenie peňazí, pri neskorom príchode na event. Rezervácie miest, priamo v clube HRON je na dobu maximálne 1 deň! Club si vyhradzuje právo na zmenu sedenia / miesta / z organizačných dôvodov.
VSTUPENKY: Predaj vstupeniek na predpredaji, bude ukončený v deň vystúpenia o 15.00 hod.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top