Pavol Hammel na HRADE

Pavol Hammel na HRADE

Dátum: 20. - 22. augusta 2021
Miesto: Spišské Podhradie, Oravský Podzámok, Kremnica

Pavol Hammel na HRADE je neopakovateľný zážitok slovenskej speváckej a gitarovej legendy na historickom nádvorí so skvelými hosťami.

Vstupenky

Piatok
20
Aug 2021
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Pavol Hammel na HRADE
Spišský hrad - nádvorie

Spišské Podhradie

Sobota
21
Aug 2021
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Pavol Hammel na HRADE
Oravský hrad - nádvorie

Oravský Podzámok

Nedeľa
22
Aug 2021
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Pavol Hammel na HRADE
Kremnica Hrad

Kremnica

Popis podujatia

V auguste 2021 môžete zhliadnuť koncert slovenskej speváckej a gitarovej legendy Pavla Hammela na štyroch historických nádvoriach. 19. augusta na nádvorí Zvolenského zámku,  20. augusta na zrekonštruovanom historickom nádvorí Spišského hradu, 21. augusta na nádvorí Oravského hradu a 22. augusta na Mestskom hrade v Kremnici. Už tradične si Pavol Hammel pozval dvoch skvelých hostí: gitaristu Fera Grigláka/ Juraja Buriana a klavíristu Petra Preložníka. Toto spojenie unikátnych muzikantov sľubuje skvelý zážitok. V koncertnom programe zaznejú nielen Hammelove známe hity, ale aj skladby pre fajnšmekrov.  Všetky štyri koncerty sú kapacitne limitované. Prípadné vstupenky pre deti do 8 rokov budú  v predaji iba na mieste ,v deň koncertu v polovičnej sume. Vstupenka negarantuje miesto na sedenie.

Zľavy: Bez nároku na zľavy

Každý účastník podujatia musí mať zakúpenú platnú vstupenku bez ohľadu na vekTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top