Per Mathisen & Martin Valihora´s Saxophone Inferno

Per Mathisen & Martin Valihora´s Saxophone Inferno

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

PER „BASS VIKING“ MATHISEN & MARTIN VALIHORA´S
„SAXOPHONE INFERNO“

Per Mathisen (NOR) kontrabas a elektrické basgitary
Martin Valihora (SK) bicie
Gerald Preinfalk(A) saxofóny
Fabian Rucker(A) saxofóny
Daniel Bulatkin(CZ) klávesové nástroje

Nórska odpoveď na Jaco Pastoriusa na elektrickej base a na Niels Henning Orsted Pedersena na kontrabase, sa stretne s kolosálnym bubeníkom zo Slovenska, dvoma rakúskymi kúzelníkmi na saxofónoch a mladým českým levom na klávesoch. Strávite večer so všetkými na svete existujúcimi saxofónmi od najmenších po najväčšie, správne zmixované s rytmickou sekciou plnou dobrodružstiev a tvorivosťou. Hladko sa dostávate do akustických a elektrických hudobných krajiniek, plných intenzívnej sily, obetavej oddanosti a pravidelného pohonu. Quintet je obrovskou výrobnou linkou na úchvatné sóla, servírované s extrémnou virtuozitou na všetkých nástrojoch, pričom skupina má na druhej strane schopnosti prinášať hudobné kúsky plné radosti, pohody, bujarosti a s veľkým zmyslom pre pozitívny humor.

Per Mathisen
Koncertuje vo viac ako štyridsiatich krajinách po celom svete, vydal pod svojím
menom pätnásť CD, vystupuje spolu so svetovými hviezdami ako sú Alex Acuna, Gary Husband, Geri Allen, Adam Nussbaum, Ralph Peterson, Gary Novak, Jon Christensen, Gary Thomas, Mike Stern, Bill Evans.

Martin Valihora
Najúspešnejší jazzový bubeník pochádzajúci zo Slovenska, je súčasťou svetových koncertných šnúr hviezd ako napríklad Hiromi.

Gerald Preinfalk
Štúdiový hráč, skladateľ, dirigent, aranžér, spolupracuje s nekonečným počtom
hudobníkov ako Don Byron, Django Bates, Terry Bozzio, George Garzone.

Fabian Rucker
Štúdiový hráč, skladateľ, aranžér, zvukový majster, ktorý patrí medzi zázračné
deti najmladšej generácie, ktoré nedávno dobyli bleskovo jazzové nebo.

Danie Bulatkin
Štúdiový hráč, skladateľ, aranžér. Tento mladý dravý hráč na klávesy je jednou
z najväčších hviezd na európskom jazzovom nebi. Ako 21 ročný už hral s taký-
mi hviezdami akými sú Gary Husband, Ulf Wakenius a Justin Faulkner.


Zľavy a vstupenky pre deti/Discounts, and tickets for children: Bez nároku na zľavy
Každý účastník podujatia musí mať zakúpenú platnú vstupenku bez ohľadu na vek.

Koncert bude prebiehať v režime OTP Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Per Mathisen & Martin Valihora´s Saxophone Inferno - 28.10.2021 o 20:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Per Mathisen & Martin Valihora´s Saxophone Inferno, ktoré sa malo konať dňa 28.10.2021 o 20:00 hod. v Ateliér Babylon, Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne v novom mieste konania: CASTLE ART HOUSE, Zámocká 13, Bratislava.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 28.10.2021!

POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave, Aupark Bratislava alebo v OC MAX Prešov alebo na inom zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to najneskôr do 28.10.2021 poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 28.10.2021 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 28.10.2021 nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 28.10.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 28.10.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 28.10.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 28.10.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top