Psychológia sériových vrahov

Psychológia sériových vrahov

Dátum: 5. - 7. júna 2019
Miesto: Banská Bystrica, Prešov, Košice - Staré Mesto

Vstupenky

Streda
5
Jún 2019
17:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Psychológia sériových vrahov
Štvrtok
6
Jún 2019
17:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Psychológia sériových vrahov
Kino Scala

Prešov

Piatok
7
Jún 2019
17:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Psychológia sériových vrahov

Popis podujatia

Populárna prednášková tour Dr. Andreja Drbohlava - autora knižných bestsellerov o temnote ľudskej duše. 

Kto je sériový vrah? Ako myslí? Ako žije? Aká je jeho životná cesta? Prečo v niektorých ľuďoch zvíťazí zlo? 

Andrej Drbohlav sa dlhodobo venuje analýze profilu mnohonásobných vrahov a ďalším extrémnym formám behaviorálnej patológie a psychopatológie. Jeho prednášky sú veľmi obľúbené vďaka zrozumiteľnosti s ktorou predstavuje príčiny vzniku, životnej cesty a temnej duše psychopatov, násilníkov a vrahov na reálnych príkladoch tuzemskej aj svetovej kriminalistiky či praxe. 

Ľudská duša je rozľahlá, rozmanitá a pestrofarebná krajina, ktorá vytvára jemné, ale aj veľmi hrubé rozdiely medzi všetkými ľuďmi a robí každého človeka úplne jedinečným. Je to fascinujúci a stále len málo prebádaný svet. Príďte na malú chvíľu nahliadnuť do temných zákutí zla a kľukatej životnej cesty vzdorovitých, pokrivených a rozmanito zneužívaných detí, ktoré vyrástli v skutočné monštrá. 

Zvaní sú študenti aj odborníci z oblasti psychológie, etopédie, sociológie, behaviorálnej či sociálnej patológie, psychiatrie či kriminalistiky, rovnako ako aj širšia verejnosť so záujmom o tienisté stránky ľudskej psychiky, ťažšieho detstva, dozrievania a patológie ľudskej duše. 

Po prednáške prebehne predaj kníh "Psychologie sériových vrahů" a "Psychologie masových vrahů" spolu s autogramiádou Andreja Drbohlava !

ZĽAVY možné uplatniť v nákupnom košíku:

študenti / seniori / ZŤP : 10 eur

VSTUPENKY NA PODUJATIE JE MOŽNÉ ZAKÚPIŤ VÝLUČNE FORMOU HOMETICKET !

Zakúpením vstupenky návštevník súhlasí s prípadným zaobstaraním audiovizuálneho záznamu svojej osoby a s jeho ďalším použitím. Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top