ROYAL MOSCOW BALLET - LABUTIE JAZERO

ROYAL MOSCOW BALLET - LABUTIE JAZERO

Miesto:

Royal Moscow Ballet- najprestížnejší baletný súbor Ruska. Hudba Piotra Iljiča Čajkovského a klasická ruská baletná choreografia.

Vstupenky

Popis podujatia

Po takmer dvojročnej pauze slovenské publikum privíta svetoznámy ruský baletný súbor Royal Moscow Ballet!

Najlepší ruskí tanečníci Royal Moscow Ballet v sprievode nádhernej hudby P. I. Čajkovského zatancujú predstavenie plné lásky, vášne a skvelých baletných výkonov - Labutie jazero. Exkluzívne predstavenie sa bude konať 7. decembra 2021 v Incheba Expo Bratislava.

Po dlhej kultúrnej pauze sa na Slovensko vracia klasický ruský balet. Nadšenci baletného umenia určite ocenia prítomnosť známeho baletného súboru, ktorého členovia sú oceňovaní baletní umelci z celého Ruska - Royal Moscow Ballet. Jedinečné baletné výkony doplnia krásne kostýmy, romantická scéna, ale predovšetkým nádherná hudba P. I. Čajkovského. Práve táto hudba priniesla baletu slávu a vďaka nej sa Labutie jazero stalo najznámejšie baletné predstavenie na svete.

Romantický príbeh o zakliatej princeznej, veľkej láske a zrade stále oslovuje baletné publikum všetkých vekových kategórií a patrí ku klasickému repertoáru všetkých baletných divadiel. Predstavenie Royal Moscow Ballet je koncipované tak, že nadchne aj staršie detské publikum, zvlášť dievčatá, ktoré sa venujú tancu alebo dokonca baletu. Toto klasické baletné predstavenie by mal vidieť každý aspoň raz za život, pretože patrí k európskemu kultúrnemu odkazu.

Royal Moscow Ballet vystúpi v Icheba Expo Bratislava 7.12.2021. Bude to jediné vystúpenie na Slovensku v priebehu európskeho zimného turné súboru. Vstupenky na balet budú určite krásnym predvianočným darčekom pre divákov všetkých vekových kategórií.

Viac informácií na www.jvsgroup.sk

V prípade záujmu o vstupenku ZŤPS/ZŤP nás kontaktujte na mailovej adrese: vstupenky@jvsgroup.sk  (nárok na vstupenku je nutné dokladovať preukazom ZŤPS /ZŤP)

 

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture ROYAL MOSCOW BALLET - LABUTIE JAZERO
picture ROYAL MOSCOW BALLET - LABUTIE JAZERO
picture ROYAL MOSCOW BALLET - LABUTIE JAZERO
picture ROYAL MOSCOW BALLET - LABUTIE JAZERO
picture ROYAL MOSCOW BALLET - LABUTIE JAZERO
picture ROYAL MOSCOW BALLET - LABUTIE JAZERO
picture ROYAL MOSCOW BALLET - LABUTIE JAZERO
picture ROYAL MOSCOW BALLET - LABUTIE JAZERO

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - ROYAL MOSCOW BALLET - LABUTIE JAZERO - 7.12.2021 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že podujatie ROYAL MOSCOW BALLET - LABUTIE JAZERO, ktoré sa malo konať dňa 7.12.2021 o 19:00 hod. v Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava, je ZMENENÉ! Podujatie sa uskutoční v novom termíne: o ktorom Vás budeme informovať.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

OZNÁMENIE ORGANIZÁTORA‼️

S veľkou ľútosťou musíme oznámiť, že aj baletné predstavenie ROYAL MOSCOW BALLET, ktoré sa malo konať 7. decembra 2021, musíme z dôvodu pretrvávajúcej zhoršujúcej sa situácie spojenej s pandémiou COVID 19 a vyhláseniami a nariadeniami vlády SR, preložené na rok 2022.
Uvedomujeme si sklamanie všetkých fanúšikov, je nám to veľmi ľúto. Bohužiaľ túto situáciu nemôžeme ovplyvniť!
Nový termín baletného predstavenia oznámime čoskoro.
Všetky zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.
Ďakujeme pekne za pochopenie.
S úctou, JVS Group

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top