Rozprávková nedeľa - KOZLIATKA

Rozprávková nedeľa - KOZLIATKA

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Rozprávková nedeľa - KOZLIATKA

divadelné predstavenie pre deti účinkuje: Divadlo TUŠ

Boli ste už na karnevale? Barborka ešte nikdy. Pomôže jej kamarátka. No ako ísť na karneval, keď už nie sú žiadne masky. Ostali posledné – maska kozy a vlka. Dievčatá si tak môžu zahrať veselú rozprávku alebo rovno dve – o kozliatkach neposlúšných ale i poslušných. Inscenácia vznikla na motívy rozprávok od Márie Rázusovej- Martákovej a Jaroslavy Blažkovej z knižky Kozliatka. Túto knižku ilustroval Vladimír Král a za svoje krásne ilustrácie dostal mnoho ocenení. V predstavení Divadla TUŠ hrajú: Kristína Sviteková / Viktória Sedláková / Martin Kollár a Barbora Zamišková.

 

DETI OD 2 - 12 ROKOV IBA S TESTOM PLATNÝM 48 H (ATG) / 72 H (PCR)


http://www.divadlotus.sk/?page_id=33

Dom kultúry Lúky                                                   DK Zrkadlový háj

  28.11.2021 | 15:00 - 16:00                                    28.11. 2021/ 10:00 - 11:00

  Pre deti 3 €                                                          Pre deti 3 €Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ predstavenia Zrkadlový háj Kultúrne zariadenia Petržalky 25.11.2021 - 5.12.2021

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenia organizátora Kultúrne zariadenia Petržalky: 

BUBNOVAČKA ORHCESTRA s Rytmika.sk - 25.11.2021 -  18:00 - DKL

DIVADLO TANDEM - Ako dostať dieťa z domu - 26.11.2021  -  19:00 – DKL

ROZPRÁVKOVÁ NEDEĽA – kozliatka 28.11. 2021 – 10:00 a 15:00 - DKZH

NESTARNÚCE MELÓDIE - 28.11. 2021 -  17:00 – DKL

FOLKOVÉ VIANOCE - 28.11. 2021 – 18:00 – DKZH

DIVADLO TAMDEM - ÚPRIMNE - 3.12.2021 - DKZH

ROZPRÁVKOVÁ NEDEĽA: O ANJELOVI AČERTOVI - 5.12.2021 – 10:00 A 15:00 – DKZHZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave, Aupark Bratislava alebo v OC MAX Prešov alebo na inom zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top