SPEEDBOATS.SK - rýchločlny na Dunaji

SPEEDBOATS.SK - rýchločlny na Dunaji

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Po zakúpení vstupenky v sieti Ticketportal je potrebné rezervovať si termín na info@tour4u.sk alebo na tel. čísle: +421 903 302 817

SPEEDBOATS.SK – garancia super zážitkov a zábavy na otvorených rýchločlnoch na Dunaji

 

Plavba so SpeedBoats.sk

Bratislava a hrad Devín

Trvanie: 2-3 hod.

Cena: 230€

Cena zahŕňa: čln (kapacita 6 os.) s kapitánom, palivo, prístavné poplatky, minerálky, bundy a veľa dobrej zábavy

Nástup: Vlčie hrdlo – Marína. Nástup v centre za príplatok.

Zoberte svoju rodinu alebo priateľov na nezabudnuteľný výlet americkými rýchlo člnmi SpeedBoats.sk. Obratné člny s otvorenou prednou palubou a silnými zabudovanými motormi poskytujú nielen dostatok priestoru a dobrý výhľad ale aj pocit bezprostredného kontaktu s riekou. Zvezieme vás po Dunaji až k rieke Morava pod hradom Devín, kde máte možnosť si vystúpiť a ísť na ochutnávku ríbezľového vína, či na prehliadku hradu. Ak hľadáte dostupnú kvalitu či rýchlosť silných motorov, SpeedBoats.sk vás určite nesklame.

 

Plavba so SpeedBoats.sk

Bratislava cez deň

Trvanie: 1 hod.

Cena: 180€

Cena zahŕňa: čln (kapacita 6 os.) s kapitánom, palivo, prístavné poplatky, minerálky, bundy a veľa dobrej

Nástup: Vlčie hrdlo – Marína. Nástup v centre za príplatok.

Doprajte si nový, jedinečný pohľad na Bratislavu z paluby našich komfortných a obratných člnov. Kto má obavy sa posadí do zadnej časti ku kapitánovi, kto chce zažiť vietor vo vlasoch si nenechá ujsť otvorenú prednú palubu. Ponúkame vám jedinečný zážitok preplaviť sa v lete popod bratislavské mosty, uvidieť nové dominanty Bratislavy, nábrežie Eurovea, historické budovy s majestátnou budovou Slovenskej filharmónie, Bratislavským hradom a parlamentom, ako aj moderné nábrežie River Park. Ak hľadáte dostupnú kvalitu či rýchlosť silných motorov, SpeedBoats.sk vás určite nesklame.

 

Plavba so SpeedBoats.sk

Rozlúčka so slobodou 

Trvanie: 1 hod.

Cena: 255€

Cena zahŕňa: čln (kapacita 6 os.) s kapitánom, palivo, prístavné poplatky, minerálky, fľašu Prosecca, bundy a veľa dobrej

Nástup: Vlčie hrdlo – Marína. Nástup v centre za príplatok.

Zažiť niečo neopakovateľné nikdy nie je na škodu, zvlášť, keď ide o posledné chvíle „slobodného života“. Trochu adrenalínu, trochu bubliniek v pohári, krásny výhľad a vietor vo vlasoch. Rýchlosť a akrobaciu prispôsobíme posádke a to od úplného pohodlia pre tehotné až po výkriky od strachu – bezpečne za každých okolností. Skvelý TIP aj ako neočakávané prekvapenie. Prípitok ponúkame priamo na člne, alebo na terase nášho houseboatu v Maríne – Vlčie hrdlo. V prípade záujmu radi zabezpečíme aj štýlové dekorovanie a občerstvenie. Zažite s nami tú pravú rozlúčku so slobodou – obvykle len 1-krát za život! Ak hľadáte dostupnú kvalitu či rýchlosť silných motorov, SpeedBoats.sk vás určite nesklame.

 

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top