STREET FEST 2019

STREET FEST 2019

Dátum: 7. septembra 2019
Miesto: Futbalové ihrisko, Staškov Olešná

Vstupenky

Sobota
7
Sep 2019
17:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
STREET FEST 2019

Popis podujatia

Už čoskoro sa budete môcť zúčastniť ďalšieho ročníku STREET FEST, ktorý sa opäť uskutoční vo futbalovom areály FK Slávia Staškov. Tento krát sa o nezabudnuteľný zážitok postarajú interpreti ako Majk Spirit, Veronika S. či Boki. Tento ročník sme spojili s darovaním krvi a nesie podnázov DARUJ KRV - DARUJ ŽIVOT. Takže sa neváhaj zapojiť, pridaj sa, podpor dobrú vec a získaj vstupenku na celom SLOVENSKU úplne ZADARMO!!! Vidíme sa všetci na Staškove! V areály Vás čaká graffity performance, tattoo & barber workshop, escape room a mnoho iného.

Vystúpia:
BOKI
VERONIKA STRAPKOVÁ
MAJK SPIRIT
a ďalší...

DARUJ KRV - DARUJ ŽIVOT
Stiahni si registračný formulár, ktorý nájdeš na FACEBOOK evente STREET FEST 2019, daruj krv od 1.7.2019 do 31.9.2019 v ktoromkoľvek meste na Slovensku, daj ho potvrdiť spolu s LEGITIMÁCIOU DOBROVOĽNÉHO DARCU KRVI na TRANSFÚZNEJ SLUŽBE, spolu s tým sa dostav na bránu STREET FEST 2019 a získaj vstupenku od SOPHISTIC PRO FINANCE a.s. úplne zadarmo!

Navyše každý darca, ktorý sa zúčastní na podujatí, tým pádom zamení registračnź formulár za voľný vstup, bude zaradený do záverečného žrebovania o skvelé vecné ceny. Ako napríklad TV, vyliadkový let, darčekové poukazy a mnoho iného.

AREÁL JE KRYTÝ, TAKŽE AKCIA SA USKUTOČNÍ ZA KAŽDÉHO POČASIA!

Partneri: www.navijaksop.sk, www.maxmoto.sk, Sophistic pro finance a hlavný mediálny partner Fun rádio
 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture STREET FEST 2019

Na mape

Top