Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
SWINGOVÝ VALENTÍN

SWINGOVÝ VALENTÍN

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Koncert naladený na vlny swingu odohrá špičkový orchester FATS JAZZ BAND pod vedením Ladislava Fančoviča v nedeľu 13. februára o 19:00 hod.

Presne po dvoch rokoch sa vraciame do priestoru bratislavského Véčka, kde sme vyše 6 rokov organizovali dobovo ladené tančiarne. Na večery s tancom si ešte musíme chvíľu počkať, ale Valentín v rytme swingu môžete osláviť koncertne.

Na koncerte odznejú najlepšie romantické kusy z repertoáru orchestra, ako aj tangá a foxtroty z našich, vtedy ešte československých vôd. Naživo budete môcť počuť skladby, ktoré v 20. až 50. rokoch minulého storočia hrávali a spievali také legendy ako Louis Armstrong, Benny Goodman, Tommy Dorsey, Count Basie, Teddy Wilson, Ella Fitzgerald, Billie Holiday, Peggy Lee, F. K. Veselý, R. A. Dvorský, Viera Racková, Inka Zemánková či Jiřina Salačová.

Oblečte sa dobovo a spolu si vytvorme čarovnú atmosféru prvej polovice minulého storočia. Dress code samozrejme nie je povinný, ale poteší a dotvorí atmosféru.


Režim OP

Dĺžka koncertu 1x75 min. (bez prestávky, nakoľko v režime OP nie je povolený bufet)

Kapacita 100 ľudí

 

Nakoľko koncert nie je podporený zo žiadnych verejných ani súkromných zdrojov a kapacita divákov je iba 100 ľudí, nie je možné poskytnúť zľavu seniorom,  študentom či ZŤP. Akonáhle sa pravidlá zmenia tak, aby to umožnili, organizátor rád zľavu poskytne. Ďakujeme za pochopenie.

 

Pri návšteve podujatia treba splniť aktuálne podmienky pre návštevy hromadných podujatí podľa aktuálnej vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva SR. Pre aktuálne údaje sledujte FaceBookové podujatie: https://www.facebook.com/events/620118765952485.

 

V prípade, že FaceBook nemáte a potrebovali by ste aktuálne info, môžete nás kontaktovať na adrese manager@fatsjazzband.com.

 

Hlavný organizátor OZ Swingmánia

Spoluorganizátor: Národné osvetové centrum

Partneri: www.mojakultura.sk, www.citylife.skTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture SWINGOVÝ VALENTÍN
picture SWINGOVÝ VALENTÍN
picture SWINGOVÝ VALENTÍN
picture SWINGOVÝ VALENTÍN
Top