TEPLÁKOVÝ BÁL 2022

TEPLÁKOVÝ BÁL 2022

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Veľkolepé rozlúčkové vystúpenie kapely LOJZO a jej hostí pri príležitosti 40. výročia vzniku hudobnej skupiny, spojené s občerstvením a tanečnou zábavou v teplákoch.

LOJZO a gratulanti:
Magdala band, Rasťo Piško, Karol Duchoň revival (Ľudo Kuruc), Vašo Patejdl so skupinou a Kmeťoband

Ponúkame:
super atmosféru, poučné informácie, tradičné občerstvenie, netradičné prekvapenia a ako vždy Oldies Disco

Skupina Lojzo vznikla v Bratislave v roku 1982. Spočiatku hrala piesne žánrovo blízke hudbe z prelomu 19. a 20. storočia, ktorá by sa dala prirovnať k produkcii kapiel hrávajúcich v tomto období na jarmokoch a príležitostných akciách v hudobnom štýle niekedy označovanom ako tzv. mestský folk. Skupina využívala hlavne akustické hudobné nástroje, charakteristické pre folk, či country. Spájala tieto žánre s tradičnými hudobnými štýlmi ako je tango, polka či valčík. Spočiatku skupina vystupovala hlavne na českých festivaloch ako bola PORTA, či Zlatý olomoucký syreček. Postupne s prenikaním do povedomia širšej verejnosti a zvyšovaním popularity sa v jej repertoári začali objavovať aj rockovejšie, či popové skladby. So skupinou Elán nahrala známy hit „Že mi je ľúto“, nahrala aj popovo ladenú sviatočnú skladbu „Každý deň budú vraj Vianoce“, LOJZOmetalovú „Povolíme skrutku“, alebo aj LOJZOrapovú verziu skladby „Centrál pasáž“. Kapela odohrala bezmála 3 000 koncertov (2 858).Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top