Trochu inak s Adelou

Trochu inak s Adelou

Dátum: 22. januára - 20. septembra 2019
Miesto: Bratislava, Žilina, Trnava

Vstupenky

Utorok
22
Jan 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Trochu inak s Adelou
Utorok
18
Jún 2019
18:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Trochu inak s Adelou
Piatok
20
Sep 2019
18:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Trochu inak s Adelou
Holiday Inn

Trnava

Popis podujatia

Zažite naživo talkshow “Trochu inak s Adelou”   prežite jedinečný a inšpiratívny večer s moderátorkou Adelou Vinczeovou a jej zaujímavými hosťami.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ/CANCELED - Trochu inak s Adelou - 2.4.2019 18:30

Predstavenie Trochu inak s Adelou, ktoré sa malo konať dňa 2.4.2019 o 18:30 hod. v Holiday Inn, Trnava, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top