Večer Karola Duchoňa – Ludo Kuruc band

Večer Karola Duchoňa – Ludo Kuruc band

Dátum: 15. decembra 2018
Miesto: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V Nové Mesto nad Váhom

Vstupenky

Sobota
15
Dec 2018
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Večer Karola Duchoňa – Ludo Kuruc band

Popis podujatia

Dátum/Date: 4.12.2019 o 20:00 h.
Miesto konania/Place of event: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto nad Váhom

V programe Večer Karola Duchoňa, zaznejú najväčšie hity slovenskej legendy s najvernejšou interpretáciou, v podaní Ľuda Kuruca, víťaza Cantilény - ceny Karola Duchoňa.Ludo Kuruc Band a jeho frontman je známy z TV hudobných relácií:
Let‘s Dance, Bailando či Legendy popu,aj ako dlhoročný sólový spevák v orchestri Gustáva Broma.

Rezervácie: info@bluenote.sk alebo na tel.č.0902 608 912

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Večer Karola Duchoňa – Ludo Kuruc band - 4.12.2019 o 20:00 hod.

Predstavenie Večer Karola Duchoňa – Ludo Kuruc band, ktoré sa malo konať dňa 4.12.2019 o 20:00 hod. v Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V , je ZMENENÉ! Namiesto uvedeného predstavenia sa uskutoční predstavenie Večer Karola Duchoňa – Ludo Kuruc band v novom termíne: 21.12.2019 o 20:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 17.11.2019!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 17.11.2019 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 17.11.2019 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top