CIRKULART - FESTIVAL NOVÉHO CIRKUSU 2012 | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÁ STRÁNKA >>  CIRKULART - FESTIVAL NOVÉHO CIRKUSU 2012

CIRKULART - FESTIVAL NOVÉHO CIRKUSU 2012

CIRKULART - FESTIVAL NOVÉHO CIRKUSU 2012

Dátum/Date:
18.5.2012,19.5.2012, 20.5.2012

Miesto konania/Place of event: MEDICKÁ ZÁHRADA, BRATISLAVA

Popis/Description:

Festival nového cirkusu Cirkul´art 2012 prináša aktuálne cirkusové výrazové prostriedky, emócie, sny, túžby, humor, sebairóniu,  ale aj romantickú rozprávkovosť.

Bratislava sa medzinárodnou prehliadkou súčasného cirkusu pripája k svetovým metropolám ako Paríž , Tokio, Monte Carlo, Miláno, Praha či Amsterdam.

2. ročník úspešného Festivalu Cirkul´art spája divadlo a moderný cirkus. Od 18. do 20. mája 2012 môžu diváci v rozkvitnutej Medickej záhrade zažiť noblesné cirkusové emócie umelcov z mnohých krajín sveta. Nebude chýbať súčasná klauniáda, divadlo, ale aj poetický nový cirkus. Dramaturgiu prvého ročníka festivalu tiež dopĺňajú rôzne workshopy, tréningové centrum, či množstvo hudobných, bábkových  a pouličných atrakcií.

Nový cirkus - Nouveau cirque
. Patrí k najmladším žánrom javiskového umenia. Vznikol v 70. rokoch ako potreba nezávislého divadla hľadať nové formy vychádzajúce z činoherných tradícií, cirkusových schopností a pouličného umenia.

Bookmark and Share
Zdieľať