ZION DAY SPA | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÁ STRÁNKA >>  ZION DAY SPA

ZION DAY SPA

ZION DAY SPA

Miesto konania: Hotel Crowne Plaza Bratislava

Spa telové ošetrenie - Crowne Plaza

Spa telové ošetrenie
Na oetrenie tela používame luxusnú kozmetickú značku SOTHY PARIS. Doprajte si delikátnu starostlivosť, výnimočné ošetrujúce kúry a exkluzívne manuálne techniky, vychutnajte si originálne parfumované prísady a atmosféru luxusu.

Thajské masáže - Crowne Plaza

Thajské masáže
Vychutnajte si kúsok Ázie –inšpiratívna hudba, jemná vôňa esenciálnych olejov a tropických kvetín, nadčasový ázijský dizajn a citlivé ruky originálnych terapeutiek vás unesú od každodenných problémov a stresu do sveta relaxácie a pohody. Thajské terapeutky vás prekvapia nielen svojou jemnosťou, empatiou a neutíchajúcou pozitívnou energiou, ale aj skrytou silou a schopnosťou pomáhať.

Tradičné masáže - Crowne Plaza

Tradičné masáže
Objavte pôžitok z komplexnej starostlivosti – uvoľňujúce manuálne techniky, odborný a skúsený personál, značková prírodná kozmetika a atmosféra, pri ktorej zabudnete na celý svet.
  
Členstvo ONE - Crowne Plaza

ZION SPA je miestom pre znovuzrodenie Vášho tela, očistu mysle a absolútne uvoľnenie. V jedinečnej atmosfére klubu, v ktorom je osobný priestor každého hosťa základom a jeho želanie prioritou, na vlastnej koži pocítite blahodarné účinky relaxu na najvyššej úrovni.
Užívajte si dokonalý servis, individuálny prístup a výhody, aké vám prináša členstvo v exkluzívnom Wellness & Fitness & Spa centre.

Bookmark and Share
Zdieľať